Shqipëri-Bosnje Hercegovinë

28 Mar 18:00 - 19:45 28 Mar 18:00 - 19:45 - Tirana Tirana
Federata Shqiptare E Futbollit Federata Shqiptare E Futbollit
Mbështesim sa më të shumtë Kombëtaren në sfidën e rradhës në këtë ndeshje shumë të rëndësishme për skuadrën tonë! Biletat për këtë event mund të blihen në biletaritë si më poshtë...   More info

Fiera del Lavoro 2017

29 Mar 09:00 - 31 Mar 20:00 29 Mar 09:00 - 31 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Palace of Congresses Palace of Congresses
  More info

Startup Grind Tirana hosts Agron Shehaj

29 Mar 17:30 - 20:30 29 Mar 17:30 - 20:30 - Tirana Tirana
Protik Innovation Center Protik Innovation Center
Agron Shehaj është një prej sipërmarrësve novator më të suksesshëm në Shqipëri dhe më gjerë. Ai është themelues i disa prej kompanive të suksesshme brenda dhe jashtë vendit me...   More info

Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599

30 Mar 00:00 - 04 Apr 00:00 30 Mar 00:00 - 04 Apr 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Emiratet Arabe Dita e Parë, 30 Mars 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.05, Mbrritja në Dubai në...   More info

Visit ICB Pharma

30 Mar 04:00 - 01 Apr 23:00 30 Mar 04:00 - 01 Apr 23:00 - Tirana Tirana
FLORFARMA Sh.p.k. FLORFARMA Sh.p.k.
Vizite ne fabriken e ICB Pharma duke shijuar qytetin e bukur te Krakoves ne Poloni nen shoqerine e mjekeve tane...   More info

€169, Stamboll 3 Net, me Avion

30 Mar 05:00 - 02 Apr 22:00 30 Mar 05:00 - 02 Apr 22:00 - Tirana Tirana
Mar-Est Travel & Tours Mar-Est Travel & Tours
STAMBOLL nga 169 € ME AVION HOTEL 5 MENGJES DARKE SPA 225€ HOTEL 4 MENGJES GRUP I KONFIRMUAR 30 MARS SHOQERUES NGA AGJENSIA & GUIDE VENDASE marest travel tours oferta...   More info

Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 30 Mars

30 Mar 05:00 - 03 Apr 20:00 30 Mar 05:00 - 03 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Emiratet Arabe Dita e Parë, 30 Mars 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.05, Mbrritja në Dubai në...   More info

Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 30 Mars.

30 Mar 06:00 - 03 Apr 20:00 30 Mar 06:00 - 03 Apr 20:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 30 Mars. Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi. Fjetje 4 netë në Hotel në Dubai. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë Aeroporti i Shkupit...   More info

ICESS 2017

30 Mar 09:00 - 31 Mar 18:00 30 Mar 09:00 - 31 Mar 18:00 - Tirana Tirana
Universiteti Bedër Universiteti Bedër
ICESS 2017, The 5th International Conference on Educational and Social Sciences will be held on 30-31 March, Tirana, Albania. The conference date: March 30-31, 2017 The place...   More info

Proçedurat e thjeshtuara doganore sipas MTL-ve

30 Mar 09:30 - 15:30 30 Mar 09:30 - 15:30 - Tirana Tirana
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë
Tema: Proçedurat e thjeshtuara doganore sipas MTL-ve Lektor: Dr. Frank Grosskopf, Senior Expert CEFTA DIHK 30 Mars 2017 09:30-15:30 Qëllimet e programit: Rëndësia e Kodit të...   More info

Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599

30 Mar 13:05 - 03 Apr 12:05 30 Mar 13:05 - 03 Apr 12:05 - Berat Berat
House of Tourists House of Tourists
Dita e Parë, 30 Mars 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.05, Mbërritja në Dubai në orën 21.05...   More info

Një dolli në Pragë

30 Mar 15:00 30 Mar 15:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Prage 30 Mars-02 Prill 399 Eur 30 Mars 2017: Nisja nga Tirana me avion ora 15.00 . Mberritja ne Prage ora 20.20 , prezantimi me guiden dhe transferta aeroport-hotel. Shetitje...   More info

Udhetim ne Grup ne Amsterdam - 30 Mars 2017

30 Mar 17:00 - 03 Apr 20:00 30 Mar 17:00 - 03 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ITravel Tirane ITravel Tirane
Itinerari: DITA 1 Dita e pare Takimi dhe prezantimi me guiden tone ne aeroportin e Rinasit dhe fluturimi per ne Amsterdam 1 JU 217 30MAR TIABEG 0425 0540 2 JU 360 30MAR BEGAMS...   More info

Gurit të varrit ia rrëfej- Klubi i librit

30 Mar 17:00 - 19:00 30 Mar 17:00 - 19:00 - Kamëz Kamëz
ATA ATA
Ky është një brez tjetër, Arsenio. Aq i largët, aq i ndryshëm, aq përjashtues Nuk jam unë njeriu që i merr pikën me përkufizime këtij brezi; por, qysh në fillim të viteve ’90 e...   More info

Pa Fokus Mars

30 Mar 19:00 - 21:00 30 Mar 19:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Tulla - Culture Center Tulla - Culture Center
Muaji Mars i dha mundësinë të gjithë kontribuesve të revistës Pa Fokus të shkruajnë dhe zhvillojnë këndvështrimet e tyre mbi arsimin, edukimin dhe proçesin e të mësuarit gjatë...   More info

Kurs Vetënjohjeje

30 Mar 19:00 - 21:00 30 Mar 19:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Akropoli i Ri Akropoli i Ri
Kush Jam, Nga Vij, Ku Shkoj? Cili është qëllimi i jetës time dhe cili është roli im në këtë botë? Përse ekzistoj, çfarë është jeta dhe vdekja, si mund ta kuptoj veten time, si...   More info

Ministry Of Events | Amazon | Cinco Cavalli

30 Mar 23:00 - 31 Mar 05:00 30 Mar 23:00 - 31 Mar 05:00 - Tirana Tirana
Ministry of Events Ministry of Events
Coming Soon...   More info

Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399

31 Mar 00:00 - 03 Apr 00:00 31 Mar 00:00 - 03 Apr 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
. Spanje Dita e Parë, 31 Mars 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Barcelonë. Nisja nga Shkupi në orën 06.05, Mbrritja në Barcelonë...   More info

Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 31 Mars.

31 Mar 04:00 - 06 Apr 20:00 31 Mar 04:00 - 06 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Ceki Dita e Parë, 31 Mars 2017: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të...   More info

Udhetime ne Prill 1 2 3 #Ditore 1&2; 8&9;15&16;22&23;29&30 Prill

31 Mar 05:00 - 02 Apr 21:00 31 Mar 05:00 - 02 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Dsm Tourist Guide Albania Dsm Tourist Guide Albania
UDHETIME ne Prill 1-2-3 ditore 1-2; 8-9;15-16; 22-23;29-30 Prill PRANVERE NE LIQENIN MATKA 2 dite 49€ http:/dsmtours.com/?p 2944&lang sq JANINE METEORA KOSTUR 55€ 2 dite http...   More info

Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 31 Mars.

31 Mar 06:00 - 06 Apr 22:00 31 Mar 06:00 - 06 Apr 22:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 31 Mars. Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 2 netë në Pragë...   More info

Pranverë në Selanik, 3 Ditë €79, Nisja më 31 Mars dhe 15 Prill.

31 Mar 07:00 - 02 Apr 20:00 31 Mar 07:00 - 02 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Greqi Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 7.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik. Sistemimi në...   More info

Pashket ne Four Points By Sheraton ✰✰✰✰

31 Mar 10:00 - 13 Apr 18:00 31 Mar 10:00 - 13 Apr 18:00 - Tirana Tirana
intours albania intours albania
Pashket ne Four_Points_By_Sheraton Kolashin, Mal_I_Zi E vlefshme nga data 14.04. deri me date 17.04.2017 Cmimi 99 € per/person/2 nete Perfshihet: Akomodim ne dhome...   More info

Pranverë në Napoli dhe Sorrento, 5 Ditë €259 31 mars nisja

31 Mar 10:00 - 04 Apr 20:00 31 Mar 10:00 - 04 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Itali Dita e Parë, 31 Mars 2017: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dytë, 1 Prill 2017: Mbrritja në Bari në orën 08.00. Nisja për në Napoli...   More info

Pranverë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199

31 Mar 10:00 - 03 Apr 13:00 31 Mar 10:00 - 03 Apr 13:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Dita e Parë, 31 Mars 2017: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi...   More info

Giornata Delle Persone Serie

31 Mar 13:00 - 01 Apr 23:00 31 Mar 13:00 - 01 Apr 23:00 - Tirana Tirana
Tirana International Airport Nënë Tereza Tirana International Airport Nënë Tereza
Tutti devono stare seri incrociare le braccia non sono ammesse persone tristi , felici , scoppiate , agitate , euforiche , ubriache , fatte . Dovete mantenere la serietà fino a...   More info

Konferenca Mjekësore e Personelit Teknicien.

31 Mar 14:00 - 01 Apr 14:00 31 Mar 14:00 - 01 Apr 14:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
SHOQATA E TEKNIKEVE TE IMAZHERISE AITA ka kënaqësinë tju ftojë në KONFERENCEN MJEKESORE TE PERSONELIT TEKNICIEN në datat 31 mars-1prill. Ky aktivitet organizohet nga AITA me...   More info

Izlet u Skadar (Albanija)

31 Mar 15:00 - 02 Apr 17:00 31 Mar 15:00 - 02 Apr 17:00 - Shkodër Shkodër
Shkodër, Albania Shkodër, Albania
Trodnevni izlet u poznato albansko izletište udaljeno samo 209km od Dubrovnika Sve informacije možete vidjeti na našoj web stranici: http:/hssms-mt-du.com/2017/01/13/izlet-u...   More info

JAVA E FUNDIT E SEZONIT TE RREGULLT E PREMTE 31 MARS 2017 ORA 17:00 NE PALESTREN E LOJRAVE NE BATHORE EAGLES vs SKENDERBEU

31 Mar 17:00 - 19:00 31 Mar 17:00 - 19:00 - Kamëz Kamëz
Kamëz Kamëz
  More info

Napoli-Sorrento-Kapri , 5 dite 259 € , Nisja me 31 Mars

31 Mar 17:00 - 20:00 31 Mar 17:00 - 20:00 - Tirana Tirana
Erlitravel & tours Erlitravel & tours
Itali , 31 Mars 2017 , Napoli , Sorrento , Kapri, Amalfi Dita e Parë: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dytë: Mbrritja në Bari në orën 08...   More info

Pranverë në Napoli dhe Sorrento Amalfi

31 Mar 20:00 - 04 Apr 23:00 31 Mar 20:00 - 04 Apr 23:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
. Itali Dita e Parë, 31 Mars 2017: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dytë, 1 Prill 2017: Mbrritja në Bari në orën 08.00. Nisja për në Napoli...   More info

Pranverë në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €55 nisja 1 prill

01 Apr 05:00 - 05 Apr 08:00 01 Apr 05:00 - 05 Apr 08:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Greqi Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës...   More info

€53 - Fundjave ne Meteora

01 Apr 05:00 - 02 Apr 08:00 01 Apr 05:00 - 02 Apr 08:00 - Tirana Tirana
Mar-Est Travel & Tours Mar-Est Travel & Tours
€53 JANINA METEORA 01 PRILL NE CMIM PERFSHIHEN Udhetimi Vajtje Ardhje Me Mjet Komod Akomodimi Ne Hotel 3yje Ne Qender Te Kallabakes (Meteora) Mengjeset Per Te Gjithe...   More info

Pranverë në Ulqin, 2 Ditë €39, Nisja më 1 Prill.

01 Apr 06:00 - 02 Apr 18:00 01 Apr 06:00 - 02 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Ulqin, 2 Ditë €39, Nisja më 1 Prill. Vizitohet: Ulqin, Buva dhe Kotorr. Fjetje 1 natë Hotel 4 në Ulqin, Mëngjes dhe Darkë në Hotel. Udhëtimi me autobus dhe Shoqërues...   More info

Pranvere ne Liqenin MATKA 49 EUR 1-2 Prill

01 Apr 06:00 - 02 Apr 21:00 01 Apr 06:00 - 02 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Dsm Tourist Guide Albania Dsm Tourist Guide Albania
PRANVERE NE LIQENIN MATKA 49 EUR 1-2 Prill; 8-9 Prill; 15-16 Prill; 22-23 Prill TIRANE STRUGE TETOVE LIQENI MATKA SHKUP OHER Dita 1. Nisja ne mengjes ke Liceu Artistik Jordan...   More info

Turi panoramik i Ohrit / 5 euro per person

01 Apr 06:00 - 21:00 01 Apr 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Turi panoramik i Ohrit 5 euro per person Per me shume informacion, klikoni linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/turi-panoramik-i-ohrit...   More info

Fundjave All Inclusive HOTEL Iberostar 4* Budva, 1-2 Prill €55

01 Apr 07:00 - 02 Apr 20:00 01 Apr 07:00 - 02 Apr 20:00 - Tirana Tirana
Dsm Tourist Guide Albania Dsm Tourist Guide Albania
Fundjave All Inclusive HOTEL IBEROSTAR 4 Budva, Mali I Zi €55 1 nate&2 Ditë €55 All Inclusive 1-2 Prill; 8-9 Prill; 15-16 Prill; 22-23 Prill; 29-30 Prill 2 nete&3 Ditë €90 All...   More info

Piknik tek Ujëvara e Sotirës

01 Apr 08:00 - 17:00 01 Apr 08:00 - 17:00 - Gramsh Gramsh
Ujëvara e Sotirës Ujëvara e Sotirës
Destinacion qe nuk duhet humbur! Ndalesa e Pare eshte ne Qytetin e Gramshit dhe me pas do te vazhdoje udhetimi me automjete deri ne Fshatin Sotire 16 km nga Gramshi. Ujvarat e...   More info

Pashket ne Berlin , Gjermani

01 Apr 09:00 - 14 Apr 18:00 01 Apr 09:00 - 14 Apr 18:00 - Tirana Tirana
intours albania intours albania
Pashket ne Berlin , Gjermani Duke filluar nga 205 € per/person Date 15-18 Prill 2017 Perfshihet: Akomodim ne dhome dyshe Udhetimi nga Shkupi pa bagazhin e perfshire...   More info

Dhe udhëtimet s kanë të sosur!

01 Apr 20:00 - 14 Apr 23:00 01 Apr 20:00 - 14 Apr 23:00 - Tirana Tirana
Mak Olimpik Travel&Tours Mak Olimpik Travel&Tours
Udhëtim në ishullin e Korfuzit. Nisja datë 31 Mars. 2 netë akomodim me mëngjes dhe darkë, transport . 99 eur per person. Festa e luleshtrydhes në Frakull. Çmimi për person 1200...   More info

Udhëtim turistik në Voskopoje dhe Korce / 7 euro per person

02 Apr 06:00 - 21:00 02 Apr 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Udhëtim turistik në Voskopoje dhe Korcen e serenatave 7 euro per person Per me shume informacion klikoni linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/udhetim-turistik-ne-voskopoje-dhe...   More info

Rafting ne‬ Kanionet e Osumit‬ E Djele 2; 9; 16; 23; 30 PRILL

02 Apr 06:30 - 20:00 02 Apr 06:30 - 20:00 - Tirana Tirana
Dsm Tourist Guide Albania Dsm Tourist Guide Albania
RAFTING & ADRENALINE KANIONETOSUMIT 50 EUR CDOEDJELE 2; 9; 16; 23; 30 PRILL Nisja behet tek Liceu Artistik, Rr. Elbasanit ne oren 6:30 ne mengjes. Ndalesa per kafe rruges...   More info

Festa e Pashkeve ne Splendid Conference & Spa Resort ✰✰✰✰✰

02 Apr 09:00 - 15 Apr 18:00 02 Apr 09:00 - 15 Apr 18:00 - Tirana Tirana
intours albania intours albania
Festoni Pashket ne Splendid_Conference & Spa Resort Becic-Budva, Mal_I_Zi Cmimi: 49 € per/person/ne dite Periudha 12.04.-19.04.2017 Perfshihet: Akomodim ne dhome...   More info

Dita e Familjes - Gogëlushët: Fshati i Fshehur

02 Apr 11:00 - 15:00 02 Apr 11:00 - 15:00 - Tirana Tirana
Cineplexx Albania Cineplexx Albania
Family Days janë evente të organizuara posaçërisht për fëmijët. Gjatë Family Day organizojmë lojra, dhurata, animacione dhe aktivitete të ndryshme me qëllim që eksperienca juaj e...   More info

Mendje, trup, shpirt!

02 Apr 17:00 - 18:30 02 Apr 17:00 - 18:30 - Tirana Tirana
Meditimi Transcendental - Shqiperi Meditimi Transcendental - Shqiperi
Meditimi Transcendental i Shqipërisë organizon ditën e djelë, dt.2 prill, ora 17:00, prezantimin mbi teknikën e thjeshtë mendore të Meditimit Transcendental. ...... Gjatë...   More info

OET Preparation Conference Tirana

03 Apr 09:00 - 04 Apr 17:00 03 Apr 09:00 - 04 Apr 17:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
The leader in OET Preparation/Review will conduct a 2 day OET Preparation Conference. The Matt Christie Institute of Australia was the first listed interantional OET Preparation...   More info

Color& Style

03 Apr 09:30 - 04 Apr 09:30 03 Apr 09:30 - 04 Apr 09:30 - Tirana Tirana
Mondial Hotel Tirana Mondial Hotel Tirana
  More info

Ekskursion kulturore/ Spring Break Grand Budapest KSUT 5-9 PRILL

05 Apr 13:00 - 09 Apr 21:00 05 Apr 13:00 - 09 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Keshilli Studentor Fakulteti i Gjuheve te Huaja Keshilli Studentor Fakulteti i Gjuheve te Huaja
Spring Break: 5-9 Prill, Tirane-Dubrovnik-Zagreb-Budapest-Viene-Beograd! €129!!! Ne perfundimin e sezonit te provimeve, per ti lejuar vetes nje restart ne menyren e duhur, te...   More info

IX album release at destil

05 Apr 21:00 - 23:59 05 Apr 21:00 - 23:59 - Tirana Tirana
Destil Hostel Albania Destil Hostel Albania
IX TOURING BALKAN MARCH APRIL 2017 IX, according to many one of The Netherlands’ best kept secrets, is wayward of conventions as well. The mastermind behind IX is prodigy Marnix...   More info

Corso teorico pratico di endodonzia clinica

06 Apr 09:00 - 08 Apr 16:00 06 Apr 09:00 - 08 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Stomatologji at Albanian University Stomatologji at Albanian University
Corso teorico pratico di endodonzia: ottimizzazione dei tempi e riduzione dei costi: cosi da poter eseguire una trattamento canalare in una solo seduta single visit endo technique...   More info

CIT START UP

06 Apr 09:00 - 08 Apr 13:30 06 Apr 09:00 - 08 Apr 13:30 - Tirana Tirana
Canadian Institute of Technology Canadian Institute of Technology
We are delighted to present you CIT START UP 2017 ! CIT START UP is an event that lasts three days , during which groups of students from different high schools of Tirana will...   More info

Bleib Modern (Antagonism album release tour) + I Tpame I Tvrame

06 Apr 21:00 - 23:59 06 Apr 21:00 - 23:59 - Tirana Tirana
Destil Hostel Albania Destil Hostel Albania
Bleib Modern, the German band, introduces at destil the Album Release Tour Antagonism for more info: https:/www.facebook.com/bleibmodern/ support I Tpame I Tvrame for more info...   More info

Tour në zemër të Ballkanit, Sofie / 80 euro per person

07 Apr 06:00 - 09 Apr 21:00 07 Apr 06:00 - 09 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Tour në zemër të Ballkanit, Sofie 80 euro per person Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/tour-ne-zemer-te-ballkanit-sofie...   More info

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €189, Nisja më 7 Prill.

07 Apr 06:00 - 10 Apr 16:00 07 Apr 06:00 - 10 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Stamboll, 4 Ditë: Hotel 4 €189 dhe Hotel 5 €219, Nisja më 7 Prill. Vizitë: Stamboll. Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë Stamboll Tiranë...   More info

Panairi i Ndertimit

07 Apr 09:00 - 09 Apr 21:00 07 Apr 09:00 - 09 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Palace of Congresses Palace of Congresses
Fabrika ALART ALBANIA do te jet pjese e Panairi i 6 nderkombetar .per te ber prezantimi e produkteve te fabrikes. Ju mirëpresim edhe këtë vit në panair, ju ftojmë të na vizitoni...   More info

Panairi Contruction Albania Νdërtime Klimathermika

07 Apr 10:00 - 09 Apr 16:00 07 Apr 10:00 - 09 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Pallati Kongresit Pallati Kongresit
Jeni te ftuar te na vizitoni ne panairin CONTRUCTION ALBANIA ΝDËRTIME-KLIMATHERMIKA qe do te zhvillohet ne daten 7-8-9 Prill 2017...   More info

Building Bridges - "Easter Seminar 2017"

07 Apr 11:00 - 14 Apr 14:00 07 Apr 11:00 - 14 Apr 14:00 - Durrësi Durrësi
Resorti Diamma Durres Resorti Diamma Durres
We are pleased to announce that this year’s Easter Seminar will be hosted by YEN and the Vlach Youth Council of Albania, on 7th-14th of April 2017. Please book these dates in...   More info

Konferenca e 13-të Ndërkombëtare Stomatologjike

07 Apr 14:00 - 08 Apr 18:00 07 Apr 14:00 - 08 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Tirana International Hotel Tirana International Hotel
Albanian University Fakulteti i Shkencave Mjekesore Departamenti i Stomatologjise Organizon Konferencën e 13-të Ndërkombëtare Stomatologjike ADVANCES IN DENTISTRY AND ORAL...   More info

Life Style & Fashion Week - International 2017

07 Apr 21:00 - 09 Apr 00:00 07 Apr 21:00 - 09 Apr 00:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
Life Style & Fashion Week International 2017 Vjen se shpejti edicioni i 4 i javes se modes me nje super organizim i cili do te mbahet ne mes te muajit prill. Festivali...   More info

Vincenzo D Amico

07 Apr 23:00 - 08 Apr 02:00 07 Apr 23:00 - 08 Apr 02:00 - Tirana Tirana
discobox discobox
  More info

Një ditë në Shkupin e ri / 12 euro per person

08 Apr 06:00 - 21:00 08 Apr 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Një ditë në Shkupin e ri 12 euro per person Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/udhetim-ditor-ne-qytetin-e-shkupit...   More info

Open Day 2017

08 Apr 09:00 - 14:00 08 Apr 09:00 - 14:00 - Tirana Tirana
Universiteti Katolik Zoja E Keshillit Te Mire Universiteti Katolik Zoja E Keshillit Te Mire
Universiteti Katolik Zoja e Këshillit të Mirë organizon në datat 8 prill 22 prill 13 maj ditët e hapura. Në këto ditë, maturantët e shkollave të mesme kanë mundësinë të vizitojnë...   More info

RIGHT to the City

08 Apr 10:30 - 21 Apr 22:30 08 Apr 10:30 - 21 Apr 22:30 - Shkodër Shkodër
Shkodër, Albania Shkodër, Albania
RIGHT TO THE CITY open forums. A cycle of debates about the CITY and the COMMUNITIES in Balkan Cities are getting hold by GUEST SPEAKERS, as urban planner, architect, philosopher...   More info

Pranverë në Pragë, 4 Ditë €319, Nisje më 9 Prill

09 Apr 05:00 - 12 Apr 20:00 09 Apr 05:00 - 12 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Ceki Dita e Parë, 9 Prill 2017: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 17.15 Mbrritje më 18.45. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe vizitë panoramike rreth 2 orë e...   More info

Vizitë e Parkut Kombetar Karaburun - Sazan / 26 euro per person

09 Apr 06:00 - 20:00 09 Apr 06:00 - 20:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Vizitë e Parkut Kombetar Karaburun Sazan 26 euro per person Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/vizite-e-parkut-kombetar-sazan-karaburun...   More info

Pranverë në Pragë, 4 Ditë €319, Nisje më 9 Prill.

09 Apr 06:00 - 12 Apr 17:00 09 Apr 06:00 - 12 Apr 17:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Pragë, 4 Ditë €319, Nisje më 9 Prill. Vizitohen: Pragë dhe Budapest. Fjetje në Pragë 2 netë dhe 1 natë në Budapest. Fluturimi me avion Tiranë Budapest Tiranë...   More info

Enduro II

09 Apr 08:30 - 15:30 09 Apr 08:30 - 15:30 - Dajt Dajt
Dajt Dajt
Albania Enduro Series është një trofe çiklistik i përbërë nga pesë gara të tipit Mountain Bike Enduro. Ky trofe organizohet nga Bike Club Albania me suportin e Pilot.al...   More info

Trajnim Niveli 1 - Baza Korrektive

09 Apr 10:00 - 10 Apr 17:00 09 Apr 10:00 - 10 Apr 17:00 - Tirana Tirana
Make Up for Ever Albania Make Up for Ever Albania
Rikthehet Niveli i pare i MAKE UP FOR EVER -Baza Korrektive Programi : Make Up Beauty, Korrektiv Studimi i fytyres, buzeve, syve dhe ziogmatikut Teoria e ngjyrave Zgjedhja e...   More info

Pranverë në Pragë, 4 Ditë €319

09 Apr 10:00 - 12 Apr 13:00 09 Apr 10:00 - 12 Apr 13:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Ceki Dita e Parë, 9 Prill 2017: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 17.15 Mbrritje më 18.45. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe vizitë panoramike rreth 2 orë e...   More info

Albanian - Hungarian Business Forum

10 Apr 09:30 - 14:00 10 Apr 09:30 - 14:00 - Tirana Tirana
Hotel Plaza Hotel Plaza
Www.aida.gov...   More info

Stage Musiques populaires d’Albanie, polyphonies traditionnelles

10 Apr 12:00 - 15 Apr 15:00 10 Apr 12:00 - 15 Apr 15:00 - Berati Berati
Berati, Berat, Albania Berati, Berat, Albania
Il est courant de diviser en deux la pratique musicale populaire albanaise : celle du nord, auquel on peut ajouter les traditions kosovar et du nord ouest albanophone de la...   More info

Ekonomia Qarkulluese

10 Apr 17:00 - 19:00 10 Apr 17:00 - 19:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Ekonomia Qarkulluese: një sfidë për një rritje të qëndrueshme Ekonomia qarkulluese është e përqendruar në prodhimin e qëndrueshëm duke shmangur ndotjen, rivendosjen dhe...   More info

Your Path to “WellStreet”

11 Apr 14:00 - 18:00 11 Apr 14:00 - 18:00 - Tirana Tirana
Protik Innovation Center Protik Innovation Center
The George Washington University Center for Excellence in Public Leadership in partnership with the Chamber of Commerce and Industry Tirana, and Future Center are organizing the...   More info

Technology Parks

11 Apr 17:00 - 19:00 11 Apr 17:00 - 19:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Technology Parks, a driver of innovation We have the pleasure to be in the presence of Mr. Antonio Santangelo; Innovation & Technology Transfer Expert @Archidata Milano, Italy...   More info

Pranverë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €159, Nisja më 1

12 Apr 05:00 - 16 Apr 21:00 12 Apr 05:00 - 16 Apr 21:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Turqi Dita e Parë, 12 Prill 2017: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik...   More info

Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €159, Nisja më 12 Prill.

12 Apr 06:00 - 16 Apr 21:00 12 Apr 06:00 - 16 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €159, Nisja më 12 Prill. Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje. Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje...   More info

International Conference on Exercise, Sport & Health

12 Apr 09:00 - 13 Apr 19:00 12 Apr 09:00 - 13 Apr 19:00 - Tirana Tirana
Tirana International School - QSI Tirana International School - QSI
International Conference in the field of exercise, sport & health regarding scientific research Email Address contact.assa.al@gmail...   More info

Pranverë: Stamboll, Selanik dhe Sofje 5 Ditë €159

12 Apr 10:00 - 16 Apr 13:00 12 Apr 10:00 - 16 Apr 13:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Turqi Dita e Parë, 12 Prill 2017: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik...   More info

Portrete me Porosi

12 Apr 23:10 12 Apr 23:10 - Fier Fier
Fier Fier
Artini shprehu mbi...   More info

Tur ne Paris 13 – 20 Prill 350 Euro

13 Apr 01:00 - 20 Apr 22:00 13 Apr 01:00 - 20 Apr 22:00 - Tirana Tirana
Matias Travel & Tours Matias Travel & Tours
Udhetim 8 ditor: 13 20 Prill 350 euro/personi Vizitohen: Ljubjane Bled Munih Paris Luzerne-Milano Dita e Parë. Nisja në orën 01:00 nga Tirana tek Stadiumi Dinamo. Pas kryerjes së...   More info

Tur 5 Ditor Ne Vjene - Budapest - Beograd

13 Apr 01:00 - 17 Apr 18:00 13 Apr 01:00 - 17 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Traveltime Tours Traveltime Tours
UDHETIM NE VJENE BUDAPEST BEOGRAD 5 DITE TUR NE GRUP 199€ NE PAGESE PERFSHIHEN: Udhetimi me autobus komod. Akomodimi ne hotel per 4 nete qendrimi. Mengjeset e diteve te...   More info

Çifti i lumtur 2017

13 Apr 09:00 - 16 Apr 23:00 13 Apr 09:00 - 16 Apr 23:00 - Tirana Tirana
Expo City Expo City
EXPOCITY Albania do të hapë dyert e saj për të tretin vit radhazi te Panairit te eventeve dhe martesës Çifti i Lumtur 13-16 Prill 2017 . Eventi më unik dhe më i suksesshmi në këtë...   More info

Beogradi, Parisi i Ballkanit / 95 euro personi, Hotel 4*

14 Apr 06:00 - 16 Apr 21:00 14 Apr 06:00 - 16 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Beogradi, Parisi i Ballkanit 95 euro per person, Hotel 4 Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/beogradi-parisi-i-ballkanit...   More info

Pashkët All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €119, Nisja më 14 Prill.

14 Apr 06:00 - 17 Apr 16:00 14 Apr 06:00 - 17 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pashkët All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €119, Nisja më 14 Prill. Vizitohet: Korfuz. Fjetje 3 netë. Hotel Telemachos 2 Superior, €119. All Inclusive (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet...   More info

Pashkët All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë €119 3.

14 Apr 07:00 - 17 Apr 20:00 14 Apr 07:00 - 17 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Dita e Parë, E Premtja e Mirë, 14 Prill 2017: Nisja nga Tirana në oren 04.00 dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë...   More info

Kongresi 3 Mbarëkombëtar "Kujdesi gjatë shtatzënisë dhe lindjes"

14 Apr 08:00 - 15 Apr 18:00 14 Apr 08:00 - 15 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Tirana International Hotel & Conference Centre Tirana International Hotel & Conference Centre
TË NDERUAR KOLEGË! Kemi kënaqësinë t’Ju ftojmë të merrni pjesë në Kongresin e III-të Kombëtar KUJDESI GJATË SHTATZËNISË DHE LINDJES , që do të zhvillohet në Datat 14-15 Prill 2017...   More info

Get in the RIng Tirana

14 Apr 14:00 - 17:00 14 Apr 14:00 - 17:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Lajm i mirë! Një ndër konkurset globale më të mëdha në fushën e StartUp-eve Get in the Ring po vjen edhe në Shqipëri. Get in the Ring i jep startup-eve një podium botëror, duke i...   More info

Pranverë në Epir / 70 euro per person

14 Apr 18:00 - 16 Apr 21:00 14 Apr 18:00 - 16 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Pranverë në Epir 70 euro per person Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/pranvere-ne-epir...   More info

Pranverë në Dubrovnik, 3 Ditë €69, Nisja më 15 Prill.

15 Apr 06:00 - 17 Apr 21:00 15 Apr 06:00 - 17 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Dubrovnik, 3 Ditë €69, Nisja më 15 Prill. Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel në Dubrovnik. -Hotel Ivka 3 €69 -Hotel Adria 4 €79...   More info

Vizitoni Koloradon Shqiptare / 8 euro per person

15 Apr 06:00 - 21:00 15 Apr 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Vizitoni Koloradon Shqiptare 8 euro per person Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/vizitoni-koloradon-shqiptare...   More info

One Day Tour Low Cost

15 Apr 09:00 - 29 Apr 09:00 15 Apr 09:00 - 29 Apr 09:00 - Koman Koman
Komani Lake Ferry Berisha Komani Lake Ferry Berisha
Tour of day low cost...   More info

Kampionati

15 Apr 15:00 - 28 Apr 18:00 15 Apr 15:00 - 28 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Pet Paradise Pet Paradise
Rregjistrohuni per te mare pjese ne kampionat Ju mirepresim me shume cmime e argetim...   More info

Yoga und Ayurveda in Albanien

15 Apr 18:00 - 21 Apr 13:00 15 Apr 18:00 - 21 Apr 13:00 - Qeparo Qeparo
Qeparo, Vlorë, Albania Qeparo, Vlorë, Albania
Freue dich auf Meditationen und Yoga am Mittelmeer an der Nordsteilküste von Albanien. Dich erwartet ein Wohlfühl-Programm mit den Kräften der Natur und liebevoller Begleitung in...   More info

Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisje më 16 Prill.

16 Apr 05:00 - 19 Apr 20:00 16 Apr 05:00 - 19 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Austri Dita e Parë, 16 Prill 2017: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 17.15 Mbrritje më 18.45. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe vizitë panoramike rreth 2 orë e...   More info

Vizitë e Parkut Kombetar Karaburun - Sazan / 26 euro per person

16 Apr 06:00 - 21:00 16 Apr 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Kulturore Albania Kulturore Albania
Vizitë e Parkut Kombetar Karaburun Sazan 26 euro per person Per me shume informacion klikoni ne linkun e meposhtem: http:/kulturore.al/vizite-e-parkut-kombetar-sazan-karaburun...   More info

Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 16 Prill.

16 Apr 06:00 - 19 Apr 16:00 16 Apr 06:00 - 19 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 16 Prill. Vizitohet: Vjenë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 në Budapest. Fluturimi me avion Tiranë Budapest Tiranë. Transfertat...   More info

Fuqizimi i Mendjes - Fuqizimi i Gruas

16 Apr 09:00 - 18:00 16 Apr 09:00 - 18:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
Fuqizimi I Mendjes Fuqizimi I Gruas Hotel Plaza Tiranë Date, 16 Prill-Ora 09.00 17.30 Seminar 1 ditor me psikologen Mirela Sula, autore e librit Mos e Ler Mendjen te Ike . Pas...   More info

ΠΑΣΧΑ - 2017

16 Apr 22:00 - 17 Apr 02:00 16 Apr 22:00 - 17 Apr 02:00 - Narta Narta
Narta, Vlorë, Albania Narta, Vlorë, Albania
  More info

Paketa Familjare ne Splendid Conferene & Spa Resort

17 Apr 09:00 - 30 Apr 18:00 17 Apr 09:00 - 30 Apr 18:00 - Tirana Tirana
intours albania intours albania
PAKETA_FAMILJARE Splendid_Conference & Spa Resort Becic_Budva, Mal_I_Zi E vlefshme nga 04.01.2017 deri me 30.04.2017. Cmimi 308 €, per 2 te rritur dhe 2 femije,2 nete...   More info

Turi i Barcelones 18 – 25 Prill 359 Euro/personi

18 Apr 01:00 - 25 Apr 22:00 18 Apr 01:00 - 25 Apr 22:00 - Tirana Tirana
Matias Travel & Tours Matias Travel & Tours
Tur 8 Ditor per vetem 359 Euro Date: 18 25 Prill ; 359 Euro/personi Dita e pare: Nisja ne oren 01:00 te nates nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare...   More info

Pranverë në Barcelonë, 7 Ditë €359, Nisje më 18 Prill.

18 Apr 03:00 - 24 Apr 20:00 18 Apr 03:00 - 24 Apr 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Spanje Dita e Parë, 18 Prill 2017: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit...   More info

Pranverë në Barcelonë, 7 Ditë €359, Nisje më 18 Prill.

18 Apr 06:00 - 24 Apr 21:00 18 Apr 06:00 - 24 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Barcelonë, 7 Ditë €359, Nisje më 18 Prill. Vizitohen: Barcelonë, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Kanë, Marsejë, Milano. Fjetje Fjetje 2 netë në Barcelonë, 1 natë në...   More info

Paketa Romantike ne Avala Resort & Villas ✰✰✰✰

18 Apr 09:00 - 30 Apr 18:00 18 Apr 09:00 - 30 Apr 18:00 - Tirana Tirana
intours albania intours albania
Paketa Romantike ne Avala_Resort & Villas 2 nete 3 dite E vlefshme nga 02.01.17. deri me date 30.04.2017 Cmimi 125 € per person Paketa perfshin: 2 nete qendrimi...   More info

Lindur nga Uji dhe Shpirti Shenjte

19 Apr 16:00 - 23 Apr 15:00 19 Apr 16:00 - 23 Apr 15:00 - Gjirokastër Gjirokastër
Gjirokastër Gjirokastër
Si cdo vit do te zhvillohet Terheqja e Shpirterore e dyte, si ne cdo faze te kerij projekti Emaus. Kete rradhe do te zhvillohet pas Pashkeve ne Gjirokaster, perkatesisht ne datat...   More info

Paint in Albania - 2017

20 Apr 22:00 - 27 Apr 01:00 20 Apr 22:00 - 27 Apr 01:00 - Tirana Tirana
Albo fine art Albo fine art
Visit and paint two beautiful cities, Korca and Pogradec. PAINT IN ALBANIA 2017 organizers Program organizer and executor of the project PAINT IN ALBANIA 2017 is ALBO GALLERY...   More info

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €189, Nisja më 21 Prill.

21 Apr 06:00 - 24 Apr 16:00 21 Apr 06:00 - 24 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Stamboll, 4 Ditë: Hotel 4 €189 dhe Hotel 5 €219, Nisja më 21 Prill. Vizitë: Stamboll. Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë Stamboll Tiranë...   More info

Konferenca Kombetare e Shkencave Mjekesore 4

21 Apr 09:00 - 23 Apr 23:00 21 Apr 09:00 - 23 Apr 23:00 - Tirana Tirana
Tirana International Hotel & Conference Centre Tirana International Hotel & Conference Centre
KSUMT në bashkëpunim me Universitetin e Mjekësisë Tiranë, Fakultetin e Mjekësisë, Fakultetin e Mjekesisë Dentare, Fakultetin e Shkencave Mjekësore Teknike, Urdhrin e Farmacistit...   More info

Takim me Poezinë

21 Apr 11:00 - 13:00 21 Apr 11:00 - 13:00 - Tirana Tirana
Reja.al Reja.al
Më 21 Mars 2017 në ditën ndërkombëtare të poezisë Ju lëmë takim tek Reja në orën 11:00. Ju presim që së bashku me autorët më të mirë të momentit të përjetojmë vargjet e bukura të...   More info

Spring Break In Lefkada"Super Organizimin qe do te mbetet the

21 Apr 13:00 - 23 Apr 16:00 21 Apr 13:00 - 23 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Spring Break In Lefkada fillon nga 3 dite 65€ Te ftuar special Dj Mickey & Abel Dj Super Organizimin qe do te mbetet thelle ne memorien tuaj PartyNight ne Anije...   More info

Shorteu "Produkte ELKA"

21 Apr 17:00 - 18:00 21 Apr 17:00 - 18:00 - Divjakë Divjakë
Supermarket Mea Divjake Supermarket Mea Divjake
Gjate periudhes 1 mars 21 prill beheni pjese te shorteut vetem duke blere 1 produkt ELKA prane Supermarketeve Mea. Nga shorteu do fitohen 6 kupona nga 2000 leke blerje (3 tek Mea1...   More info

Dita e tokes

22 Apr 08:00 - 16:00 22 Apr 08:00 - 16:00 - Elbasan Elbasan
Departamenti Kimisë Departamenti Kimisë
Ka për qëllim të ndërgjegjësojë njerëzit në lidhje me rëndësinë e natyrës...   More info

Workshop Psikotraumatologjia Dhe E.M.D.R THERAPY

22 Apr 09:00 - 23 Apr 09:00 22 Apr 09:00 - 23 Apr 09:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
1)Konsolidimi EMDR Liveli pare, 2)Supervizime ne grupe lidhje ne skype Anna Rita Verardo 3)Anamnesa klinike perpilimi karteles klinike...   More info

Dita e Tokës

22 Apr 10:00 - 12:00 22 Apr 10:00 - 12:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Dita e Tokës festohet në të gjithë botën më 22 Prill. Kjo ditë është vendosur në vitin 1970, kur 20 milionë amerikanë morën pjesë në demonstratën mjedisore, që u quajt Dita e...   More info

Tirana Equestrian Day

22 Apr 16:00 - 19:00 22 Apr 16:00 - 19:00 - Tirana Tirana
Selman Stërmasi Stadium Selman Stërmasi Stadium
Federata Shqiptare e Sporteve me Kuaj në bashkëpunim me Akademinë e Hipizmit, Agjencinë e Parqeve dhe Rekreacionit Bashkia Tiranë dhe Spitalin Amerikan organizojnë për të tretin...   More info

VIP Millionaire EVENT LUX 2017

22 Apr 20:00 - 23 Apr 23:00 22 Apr 20:00 - 23 Apr 23:00 - Tirana Tirana
AA Film Company AA Film Company
Per here te pare ne Shqiperi , nje ngjarje e rralle!!! Vjen Se shpejti !!!! Eventi Vip Millionaire Event Lux 2017 Organizimi: Ne muajin Prill do te kemi fatin te ndjekim nje...   More info

Vallja e Fitores - Feste me Arbereshet ne Shkoder

23 Apr 15:00 - 23:30 23 Apr 15:00 - 23:30 - Shkodër Shkodër
EKO Mendje EKO Mendje
Arbereshet ne Shkoder.. _ Me 23 prill ne Shkoder do presim arbereshet nga Kalabria (Kozenca, Frashineto, Ejanina, Civita, San Marzano... etj. etj...) per te festuar Vallen e...   More info

Vikings Day

23 Apr 19:00 - 23:55 23 Apr 19:00 - 23:55 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Match kickboxing Match MMA Incontri karatè Validi per titolo nazionale...   More info

Tur Lubjane – Munich – Zurich – Basel 24 Prill – 1 Maj 399 €

24 Apr 05:00 - 01 May 21:00 24 Apr 05:00 - 01 May 21:00 - Tirana Tirana
Matias Travel & Tours Matias Travel & Tours
ZAGREB LUBJANE MUNIH BASEL ZURIH MILANO VENEZIA Tur 7 nete 8 dite 24 Prill 1 Maj Cmimi: 399 Euro/personi Dita e pare Nisja nga Tirana ora 04:00. Pas kalimit te pikes kufitare...   More info

Festa e Aviacionit Shqiptar ne Farke

24 Apr 10:00 24 Apr 10:00 - Farkë e Madhe Farkë e Madhe
Farkë E Madhe, Tiranë, Albania Farkë E Madhe, Tiranë, Albania
  More info

Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999, Nisja më 27 Prill

27 Apr 00:00 - 04 May 00:00 27 Apr 00:00 - 04 May 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Tajlande Dita e Parë, 27 Prill 2017. Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup Dubai Bangkok. Nisja nga Shkupi në orën 13.25, Mbrritja në Dubai në orën...   More info

Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999, Nisja më 27 Prill.

27 Apr 05:00 - 04 May 20:00 27 Apr 05:00 - 04 May 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Tajlande Dita e Parë, 27 Prill 2017. Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup Dubai Bangkok. Nisja nga Shkupi në orën 13.25, Mbrritja në Dubai në orën...   More info

Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999, Nisja më 27 Prill.

27 Apr 06:00 - 04 May 18:00 27 Apr 06:00 - 04 May 18:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999, Nisja më 27 Prill. Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya. Fjetje dhe Mengjeset në Hotele 5 3 Netë në Bangkok dhe 2 Netë në Pattaya...   More info

Tajlanda Bangkok dhe Pattaya me guide 8 dite 999 euro

27 Apr 08:00 - 04 May 23:00 27 Apr 08:00 - 04 May 23:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999 Tajlande Tajlande Dita e Parë, 27 Prill 2017. Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup Dubai Bangkok...   More info

Albanian NATO Youth Summit 2017

27 Apr 12:00 - 30 Apr 18:00 27 Apr 12:00 - 30 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Albanian NATO Youth Summit is organized and managed by Youth Development Group , an international non governmental organization working in the field of education, environment...   More info

Kroçiere në Ishujt Grekë, 5 Ditë €339, Nisje më 27 Prill.

28 Apr 06:00 - 01 May 19:00 28 Apr 06:00 - 01 May 19:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive, Nisje më 27 Prill, 5 Ditë €349. Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje ardhje me autobus...   More info

Kongresi Mjekësor mbi ‘‘Fitnesin dhe Nutricionin’’

28 Apr 08:00 - 29 Apr 18:00 28 Apr 08:00 - 29 Apr 18:00 - Tirana Tirana
MAYA MAYA
Fakulteti i Mjekësisë në bashkëpunim me Shoqatën MAYA organizojnë për herë të parë: Kongresin Mjekësor mbi Fitnesin dhe Nutricionin’’ Ideimi për këtë aktivitet erdhi si pasojë...   More info

Pranverë në Pragë - 28 Prill

28 Apr 12:00 - 01 May 15:00 28 Apr 12:00 - 01 May 15:00 - Tirana Tirana
ITravel Tirane ITravel Tirane
Grup i Konfirmuar 3 Nete 4 Dite Pikat kryesore qe vizitohen: Ura e Karlit ne Prage Keshtjella e Prages Ora astronomike ne Prage Itinerari: DITE 1 Tirana Ljubljane Praga Takimi...   More info

ELTA Albania International Conference

28 Apr 14:00 - 30 Apr 12:00 28 Apr 14:00 - 30 Apr 12:00 - Elbasani Elbasani
Elbasani, Elbasan, Albania Elbasani, Elbasan, Albania
Topic: From the English Classroom to the real-life Challenges and...   More info

PoliAlbania na stopa! Polirajd 2017

29 Apr 08:00 - 03 May 11:00 29 Apr 08:00 - 03 May 11:00 - Shkodër Shkodër
Shkodër, Albania Shkodër, Albania
Drodzy Autostopowicze! W tym roku po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na Rajd Autostopowiczów Politechniki Śląskiej! Ci, którzy już z nami mieli okazję spędzać długi...   More info

Dita Ndërkombëtare e Vallëzimit

29 Apr 09:00 - 18:00 29 Apr 09:00 - 18:00 - Tirana Tirana
Rinia Park Rinia Park
Dita Ndërkombëtare e Vallëzimit 29 Prill, Parku Rinia. Maratonë Vallëzimi në Park 15 orë vallëzim mbi një skenë ku çdokush mund të ndihet artist. Të gjitha zhanret e muzikës nga...   More info

Swing Marathon 2017 - Edicioni II

30 Apr 00:00 - 12:30 30 Apr 00:00 - 12:30 - Tirana Tirana
Hemingway Fan Club Albania Hemingway Fan Club Albania
HEMINGWAY FAN CLUB ALBANIA Organizon: International Jazz Day, 30 Prill 2017 SWING MARATHON 2017 (Edicioni II) Are you ready?! Swing lovers, Hemingway Fan Club Albania është i...   More info

Future - Network, Punsimi Aksioner ( Regjisterohu )

30 Apr 02:00 - 05:00 30 Apr 02:00 - 05:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
Programi i kompanise nderkombetare My paying ads, vjen se shpejti ne tirane me punsimin e 200 te rinjve te cilet jane te apasionuar per tu bere pjese nje nder programeve me te...   More info

Pranverë në Budapest, 4 Ditë€299, Nisje më 30 Prill.

30 Apr 05:00 - 03 May 20:00 30 Apr 05:00 - 03 May 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Hungari Dita e Parë, 30 Prill 2017: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 17.15 Mbrritje më 18.45. Transfertë Aeroport Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dytë, 1...   More info

Pranverë në Budapest, 4 Ditë €299, Nisje më 30 Prill.

30 Apr 06:00 - 03 May 17:00 30 Apr 06:00 - 03 May 17:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Budapest, 4 Ditë €299, Nisje më 30 Prill. Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit...   More info

Volunteer or Intern abroad | Summer 2017

30 Apr 19:00 - 22:00 30 Apr 19:00 - 22:00 - Tirana Tirana
Tirana Tirana
AIESEC është organizata më e madhe rinore në botë, e cila synon arritje të paqes dhe përmbushjes së potencialit njerëzor duke aktivizuar lidershipin tek të rinjtë përmes...   More info

Pranverë në Cappadocia, 4 Ditë €289, Nisja më 1 Maj.

01 May 06:00 - 04 May 09:00 01 May 06:00 - 04 May 09:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Cappadocia, 4 Ditë €289, Nisja më 1 Maj. Vizitohet: Cappadocia. Fjetje: 3 netë në Hotel Crystal 5 në Cappadocia. Mëngjeset dhe Darkat në Hotel. Fluturimi me avion...   More info

Grand Open SummerSHOP Shengjin

01 May 07:00 01 May 07:00 - Shëngjin Shëngjin
Shëngjin Shëngjin
  More info

Call for Paper: Auditing for Sustainability and Development

01 May 08:00 - 16:00 01 May 08:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës
MODAV në bashkëpunim me Kontrollin e Lartë të Shtetit dhe Fakultetin e Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, organizojnë konferencën me temë: Auditimi për Qëndrueshmëri dhe Zhvillim...   More info

Pranverë në Mynih, 4 Ditë €339, Nisja më 4 Maj.

04 May 06:00 - 07 May 21:00 04 May 06:00 - 07 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Mynih, 4 Ditë €339, Nisja më 4 Maj. Vizitohet: Mynih. Fjetje 3 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Podgoricë Mynih Podgoricë. Transfertat dhe...   More info

Zbritje €50 për Rezervime deri më 31 Mars. Pranverë në Mynih, 4

04 May 07:00 - 07 May 20:00 04 May 07:00 - 07 May 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Gjermani Dita e Parë, 4 Maj 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi Direkt për në Mynih. Nisja më 11.55 Mbrritje më 13.45. Transfertë për në...   More info

Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 5 Maj.

05 May 06:00 - 08 May 19:00 05 May 06:00 - 08 May 19:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 5 Maj. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Barcelonë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë Aeroporti i Shkupit, Fluturimi...   More info

Kampionati boteror

05 May 07:00 - 14 May 22:00 05 May 07:00 - 14 May 22:00 - Vlorë Vlorë
HOTEL NEW YORK-VLORE HOTEL NEW YORK-VLORE
  More info

Perditesim me Metodat e Kerkimit Cilesore & Sasiore

05 May 10:00 - 06 May 17:00 05 May 10:00 - 06 May 17:00 - Shkodër Shkodër
Fakulteti Ekonomik, UNISHK Fakulteti Ekonomik, UNISHK
Ky workshop qe organizohet nga Departamenti i Administrim Biznesit do te zgjase 2 dite dhe do te kete si synim ngritjen e diskutimeve nga ana e stafeve te Fakultetit Ekonomik dhe...   More info

Poseidon Beach 3* Parga - Preveza

05 May 12:00 - 17 May 15:06 05 May 12:00 - 17 May 15:06 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Parga Preveza Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të Prevezës, 30 km nga qyteti i Lefkadës dhe...   More info

6th Top Tirana Open Internatiol Taekwondo Tournament

06 May 08:00 - 19:00 06 May 08:00 - 19:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Dear Friends. Dear Taekwondo Family. We are pleased and honored to invite you and your athletes to participate in the: 6th Top Tirana Open 2017 INTERNATIONAL TAEKWONDO...   More info

Festa e Bushatit

06 May 08:00 - 14:00 06 May 08:00 - 14:00 - Bushat Bushat
Bushat Bushat
  More info

NATO Youth Summit Tirana/Albania 2017

07 May 10:00 - 10 May 13:00 07 May 10:00 - 10 May 13:00 - Tirana Tirana
Youth Development Group Youth Development Group
We are very happy to announce that applications for NATO Youth Summit 2017 Tirana, Albania are officially open! NATO Youth Summit 2017 Tirana, Albania announces applications are...   More info

Festivali i Poezisë së Pabotueme - Edicioni 9 (Prandverë 2017)

07 May 11:00 - 13:00 07 May 11:00 - 13:00 - Shkodër Shkodër
EKO Mendje EKO Mendje
Me datë 7 maj në orën 11:00 tek oborri i bukur shkodran i shtëpise së poetit Filip Shiroka, do organizojmë Festivali i Poezisë së Pabotueme Edicioni 9 (Prandverë 2017), Shkoder...   More info

Startup Albania

09 May 10:00 - 10 May 13:00 09 May 10:00 - 10 May 13:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Rrjeti i Informimit i BE-së në Shqipëri, EUIN dhe Agjencia Shqiptare e Zhvillimit të Investimeve, AIDA, në bashkëpunim me Innovation HUB, EU Policy Hub dhe Ministrinë e Arsimit...   More info

Niko 2* superior Parga - Preveza

09 May 13:00 - 22 May 16:00 09 May 13:00 - 22 May 16:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Parga Preveza Niko Hotel është i pozicionuar në mënyrë ideale në një mjedis të qetë në Kanali.Hoteli është 3 minuta më këmbë nga plazhi. Vetëm 30 m nga Kanali Beach, Niko Hoteli...   More info

Kervansaray Kundu 5* - Lara Kundu Lara - Kundu

09 May 22:00 - 23 May 01:00 09 May 22:00 - 23 May 01:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Lara Kundu Hotel 5 yje është ndërtuar në vitin 2006, shtrihet në një sipërfaqe prej 39.000m2, ndodhet në Bregdetin e Qytetit të Antalyas, 12 km larg nga Aeroporti dhe 14 km larg...   More info

Pranverë në Rusi dhe Balltik, 8 Ditë €889, Nisje më 10 Maj.

10 May 02:00 - 17 May 20:00 10 May 02:00 - 17 May 20:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Rusi Dita e parë, 10 Maj 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Stockholm. Nisja nga Shkupi në orën 06.00, Mbrritja në Stockholm në orën...   More info

Pranverë në Rusi dhe Balltik, 8 Ditë €889, Nisje më 10 Maj.

10 May 06:00 - 17 May 20:00 10 May 06:00 - 17 May 20:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Rusi dhe Balltik, 8 Ditë €889, Nisje më 10 Maj. Vizitohen: Stockholm, Riga, Tallinn, Shën Petërsburg, Helsinki. Fjetje 1 Natë në Tallinn, 2 Netë në Shën Petërsburg, 1...   More info

Pranverë në Rusi dhe Balltik, 8 Ditë €889 Rusi

10 May 12:00 - 17 May 15:00 10 May 12:00 - 17 May 15:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Në pagesë 889 Euro janë përfshirë: Fluturimi vajtje ardhje me avion Shkup Stockholm. Transfertat me autobus dhe traget sipas programit. Akomodimi në hotel dhe traget...   More info

Pellegrinaggio Sulle Orme Dei Martiri Albanesi

10 May 16:00 - 14 May 16:00 10 May 16:00 - 14 May 16:00 - Shkodër Shkodër
Shkodër, Albania Shkodër, Albania
  More info

Corso di chirurgia implantare e rigenerativa su paziente

11 May 09:00 - 13 May 16:00 11 May 09:00 - 13 May 16:00 - Tirana Tirana
Stomatologji at Albanian University Stomatologji at Albanian University
Corso intensivo,pratico rivolto a chi per la prima volta si avvicina all'implantologia. Il corso sarà costituito da una parte teorica con la discussione dei casi e e lo studio...   More info

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399, Nisje më 12 Maj.

12 May 06:00 - 15 May 16:00 12 May 06:00 - 15 May 16:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399, Nisje më 12 Maj. Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë Amsterdam...   More info

KONFERENCA 1 KOMBETARE "EDUKIMI SHENDETESOR NE SPECIALITETET INFERMIERORE"

12 May 08:00 - 16:00 12 May 08:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Per here te pare ne Shqiperi organizohet Konferenca e 1 kombetare Edukimi Shendetesor ne specialitetet infermierore profesionist dhe studente nga i gjithe vendi se bashku ne diten...   More info

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399, Nisje më 12 Maj.

12 May 09:00 - 15 May 08:00 12 May 09:00 - 15 May 08:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Hollande Dita e Parë, 12 Maj 2017: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 21.20 Mbrritja në Amsterdam në orën 24.10. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel...   More info

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399

12 May 12:00 - 15 May 15:00 12 May 12:00 - 15 May 15:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Hollande Dita e Parë, 12 Maj 2017: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 21.20 Mbrritja në Amsterdam në orën 24.10. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në...   More info

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399 Hollande

12 May 16:00 - 15 May 19:00 12 May 16:00 - 15 May 19:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Hollande Dita e Parë, 12 Maj 2017: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 21.20 Mbrritja në Amsterdam në orën 24.10. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në...   More info

OSCAL 2017 | Open Source Conference Albania

13 May 09:00 - 14 May 18:00 13 May 09:00 - 14 May 18:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Open Source Conference Albania (OSCAL), the first annual international conference of its kind in Albania, will take place for the fourth consecutive year to promote software...   More info

Tirana Gay (P)Ride 6

13 May 11:00 - 14:00 13 May 11:00 - 14:00 - Tirana Tirana
Palace of Congresses Palace of Congresses
6 vjet me parë, 9 nga ne patën kurajon të pedalonin për herë të parë në atë që ishte i pari marshim LGBT në Shqiperi. 6 vjet më pas, ata 9 vetë janë qindra. Sot jemi më të...   More info

Robinson Club Masmavi 5* - Belek

15 May 10:00 - 22 May 13:00 15 May 10:00 - 22 May 13:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Belek Robinson Club Masmavi 5 është hapur në prill të 2016. Resorti ndodhet në bregdetin e Belek-ut, 3 km larg nga qyteti dhe 30 km larg nga aeroporti i Antalya-s. Mbulon një...   More info

Teknologjia që punëson

17 May 10:00 - 18 May 15:00 17 May 10:00 - 18 May 15:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Në kuadër të Javës së Inovacionit, Agjencia Kombëtare për Sigurinë Kompjuterike (ALCIRT) nën kujdesin e veçantë të Ministres për Inovacionin dhe Administratës Publike znj. Milena...   More info

Konferenca e parë studentore "Teknologjia që punëson"

17 May 13:00 - 16:00 17 May 13:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Në kuadër të Javës së Inovacionit, Agjencia Kombëtare për Sigurinë Kompjuterike (ALCIRT) nën kujdesin e veçantë të Ministres për Inovacionin dhe Administratës Publike znj. Milena...   More info

Work & Study 2017

18 May 09:00 - 20 May 12:00 18 May 09:00 - 20 May 12:00 - Tirana Tirana
Palace of Congresses Palace of Congresses
Edicioni VIII Work & Study 2017 Work & Study vjen sërish këtë vit në një dimension të ri dhe të konsoliduar. Bashkia e Tiranës dhe Ministria e Arsimit dhe Sportit mbeten...   More info

Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €599, Nisja më 19 Maj.

19 May 06:00 - 26 May 16:00 19 May 06:00 - 26 May 16:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €599, Nisja më 19 Maj. Vizitohet: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje në Hotele...   More info

Pranvere ne Barcelone 20 - 27 Maj 379 €

20 May 04:00 - 27 May 21:00 20 May 04:00 - 27 May 21:00 - Tirana Tirana
Matias Travel & Tours Matias Travel & Tours
Tur 8 Ditor per vetem 379 Euro Date: 20 27 Maj 379 Euro/personi Dita e pare: Nisja ne oren 01:00 te nates nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare ne...   More info

Kongresi i III-te Kombetar i Fizioterapise 20/21 MAJ 2017

20 May 10:00 - 21 May 20:00 20 May 10:00 - 21 May 20:00 - Tirana Tirana
Tirana International Hotel & Conference Center Tirana International Hotel & Conference Center
Kongresi Kombëtar i Fizioterapisë Tirane 2017. Ky projekt kongresin e kaluar është mbështetur fuqishëm nga Institucionet shtetërore, arsimore, shëndetësore dhe shkencore të...   More info

Sun Beach Platamon 3* Superior Katerini

20 May 12:00 - 01 Jun 15:02 20 May 12:00 - 01 Jun 15:02 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Katerini Sun Beach Hotel Platamonas është destinacion pushimi ideal për familjet. Ajo ofron 84 dhoma te bollshme me ballkone të mëdha dhe 4 suita luksoze. Pamje nga çdo dhomë...   More info

Olympus Thea Boutique 4* Riviera Olimpike

20 May 15:00 - 02 Jun 18:00 20 May 15:00 - 02 Jun 18:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Riviera Olimpike Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, është ndërtuar në...   More info

Asia Beach 5* - Alanya

22 May 14:00 - 31 May 17:00 22 May 14:00 - 31 May 17:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Alanya Asia Beach Resort 5 yje ndodhet vetëm 3km nga qëndra e Antalyas dhe 300m nga Oba. Resorti ka 320 dhoma nga të cilat 214 janë standarte(28-41m2).Arreduar në menyre...   More info

Adalya Elite Resort 5* - Lara Kundu

22 May 22:00 - 03 Jun 01:00 22 May 22:00 - 03 Jun 01:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Lara Kundu Adalya Elite Resort-5 yje ka një sipërfaqe prej 45.000m² dhe është i pozicjonuar buzë detit. Ky hotel disponon 525 dhoma në total, nga të cilat 409 janë dhoma...   More info

Xanthe Resort 5* - Side

23 May 22:00 - 03 Jun 01:00 23 May 22:00 - 03 Jun 01:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Side Hoteli 5 yje është ndërtuar në vitin 2004, shtrihet në një Sipërfaqje prej 20.000 m², ndodhet në Bregdet, 60 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 72 km larg nga Qendra e...   More info

Pranverë në Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €549

24 May 00:00 - 28 May 12:00 24 May 00:00 - 28 May 12:00 - Tirana Tirana
ADA TRAVEL & TOURS ADA TRAVEL & TOURS
Dita e Parë, 24 Maj 2017: Nisja me autobus ne orën 20:30 nga Tirana për në Aeroportin e Shkupit (më 23 Maj). Fluturimi direkt Shkup Stockholm. Nisja nga Shkupi në orën 06.00...   More info

Pranverë në Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €569, Nisja më 24 Maj

24 May 06:00 - 28 May 21:00 24 May 06:00 - 28 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €569, Nisja më 24 Maj. Vizita në: Stockholm, Oslo, Malmo, Copenhagen. Fjetje 2 netë në Stockholm, 1 natë në Oslo dhe 1 natë në Malmo...   More info

Albanian Skills

26 May 08:00 - 27 May 21:00 26 May 08:00 - 27 May 21:00 - Tirana Tirana
Innovation Hub Tirana Innovation Hub Tirana
Third Edition of AlbanianSkills Competition 2017 Aplikoni nese deshironi te jeni pjese e konkursit. Klikoni te linku per tu njohur me profesionet dhe programin e detajuar http...   More info

Barbaross Beach Club 4*

27 May 22:00 - 03 Jun 01:00 27 May 22:00 - 03 Jun 01:00 - Tirana Tirana
Explorer Travel & Tours Explorer Travel & Tours
Side Hoteli ka një sipërfaqe prej 20.000 m2 . Ka një vijë bregdetare prej 150m. ka dy pishina për te rritur, dy pishina per fëmijë, 2 aquapark dhe nje pishinë të brendshme...   More info


© 2017 Siguez