Vinalbany 2018

23 Feb 15:00 - 24 Feb 18:00 23 Feb 15:00 - 24 Feb 18:00 - Tirana Tirana
BLG Group BLG Group
Ju ftojme ne Vinalbany 2018 ! Me eventin e 23 dhe 24 shkurt do te vijne ne Tirane kompani Italiane te Enologjise (prodhues vere) per t'u promovuar ne Shqiperi. Ne date 23 shkurt...   More info


© 2018 Siguez