Viti I Ri Ne Kine - Shanghai & Pekin

28 Dec 15:00 - 05 Jan 18:00 28 Dec 15:00 - 05 Jan 18:00 - Tirana Tirana
Albtours d Blloku Albtours d Blloku
Viti I Ri ne KINE !!! Udhetim fantastik ne Shangai dhe Pekin Perjetoni magjine e kultures kineze dhe risite marramendese! Nisja ne 28 Dhjetor 1785 euro person DITA 1: Takimi...   More info


© 2017 Siguez