Microset/Electroon

19 Jan 21:00 - 20 Jan 01:30 19 Jan 21:00 - 20 Jan 01:30 - Tirana Tirana
Micro bar - Art Space Micro bar - Art Space
Te premten shoke edhe shoqe rifillojne serite e MicroSet ne Micro(art space)... Te premtet nen slloganin MICROSET do te vijojne me emra te ndryshem artistesh qe njeherazi kan...   More info

Keshilli Studentor AU Organizon Winter Fest Bansko

19 Jan 22:00 19 Jan 22:00 - Tirana Tirana
Keshilli Studentor i Albanian University Keshilli Studentor i Albanian University
Keshilli Studentore Albanian University organizon nje udhetimi fantasktik drejt pistes me te madhe te skive ne ballkan Bansko dhe Sofie me 19 21 Janar 2018. Njerezit rendin...   More info

AK/DK (uk) + Uj Pa Gaz (al) @ discobox

19 Jan 23:55 - 20 Jan 06:00 19 Jan 23:55 - 20 Jan 06:00 - Tirana Tirana
discobox discobox
AKDK (Brighton, UK) Synths Drums Noise Space Dyshja britanike AK/DK kanë gati dhjetë vite që performojnë në koncerte, turne e festivale nga më të njohurat në Angli dhe Europe...   More info

Art of Assisting - Tirana, Albania

20 Jan 09:00 - 21 Jan 17:00 20 Jan 09:00 - 21 Jan 17:00 - Tirana Tirana
Free Flow Yoga Tirana ,Yoga Boutique Studio, Rys-200 Free Flow Yoga Tirana ,Yoga Boutique Studio, Rys-200
Art of Assisting is a hands on training that will transform your practice, your assisting and your teaching. As a student, you will experience a new perspective on your personal...   More info

CA® Clear-Aligner - Orthodontics in 2018

20 Jan 09:00 - 17:00 20 Jan 09:00 - 17:00 - Tirana Tirana
Rogner Hotel Rogner Hotel
CA Clear-Aligner Orthodontics in 2018 The innovativ and efficient treatment system with total control during the whole therapy. Aligners are a common part in the orthodontic...   More info

Kurse gjuhe vetem 7900 leke gjithsej cdo nivel, deri me 20 Janar

20 Jan 09:00 - 19:00 20 Jan 09:00 - 19:00 - Tirana Tirana
European Learning Center- ELC European Learning Center- ELC
Filluan regjistrimet per grupet Intensive qe fillojne me 20-25 janar. Gjermanisht A1,A2,B1,B1 ( paradite/mbasdite grupe) Anglisht A1,A2,B1,B1 ,C1 ( Paradite/mbasdite grupe...   More info

Trajnimi Terapia e Lojes

20 Jan 10:00 - 14:00 20 Jan 10:00 - 14:00 - Tirana Tirana
APA APA
Loja eshte gjuha e privilegjuar nga fëmijët.Ajo u mundëson atyre të shfaqin emocionet vetjake dhe përbën një mënyrë ideale për hapjen e diskutimeve të përqendruara në tema që...   More info

Today's Journalist : The Art of Journalism

20 Jan 10:00 - 16:00 20 Jan 10:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Xheko-Imperial Xheko-Imperial
Today's is an international platform launched by the Balkan Youth Council, that will take place in more than 30 different countries, based on the format of open lectures, with...   More info

Introduction to IRC

20 Jan 10:30 - 11:30 20 Jan 10:30 - 11:30 - Tirana Tirana
Open Labs Hackerspace Open Labs Hackerspace
IRC (Internet Relay Chat) është shërbim i internetit që përdoruesve të saj u mundëson komunikimin tani për tani (live). Komunikimi bazohet në tekst të shkruar. Është një ndër...   More info

Selecta with Aleksandra Duende

20 Jan 21:00 - 21 Jan 03:00 20 Jan 21:00 - 21 Jan 03:00 - Tirana Tirana
Dada? Tirana Dada? Tirana
Te shtunen date 20 Janar bukuroshja serbe, anetaren e grupit Girl Panic, Aleksandra Duende, vjen tek Dada per te qene pjese e takimit tone te permuajshem me selecta. Nje tjeter...   More info

Aleksander Gjoka ne RockStock!

20 Jan 22:30 - 21 Jan 04:30 20 Jan 22:30 - 21 Jan 04:30 - Tirana Tirana
RockStock RockStock
Aleksander Gjoka perseri me nje nate ekskluzive kete te shtune 20.01.2018, dedikuar muzikes Shqip, ne te vetmen skene te denje ne kryeqytet.Nen Shoqerine e miqve, Altin Goci...   More info

Akioki ( Soul Print Rec. - Belgrade ) live at Discobox

20 Jan 23:55 - 21 Jan 06:30 20 Jan 23:55 - 21 Jan 06:30 - Tirana Tirana
discobox discobox
Akioki eshte fruti i miqesise te dy djemve te lindur e te rritur ne qytetin e bukur te Beogradit. Tashme 10 vjecar , Akioki e ka bere Andrija Eric dhe Oliver Djordjevic dyshen me...   More info

BALET - Romeo dhe Zhuljeta

21 Jan 16:00 - 18:30 21 Jan 16:00 - 18:30 - Tirana Tirana
Cineplexx Albania Cineplexx Albania
Në Verona, Romeo dhe Zhuljeta bien cmendurisht në dashuri me njëri-tjetrin, teksa familjet e tyre, përkatësisht Montagët dhe Kapuletët gjenden në një rivalitet të hidhur, i cili...   More info

Konkurs: Unë zgjedh të flas - Shkruaj dhe Fito 2

22 Jan 16:00 - 18:30 22 Jan 16:00 - 18:30 - Tirana Tirana
Student Economic Forum Student Economic Forum
UNË ZGJEDH TË FLAS SHKRUAJ DHE FITO 2 Student Economic Forum fton gjithë studentët dhe gjimnazistët të bëhen pjesë e konkursit UNË ZGJEDH TË FLAS , një konkurs ku përveç...   More info

Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë Hotel 4* - €199, Nisja më 26 Janar.

26 Jan 06:00 - 28 Jan 21:00 26 Jan 06:00 - 28 Jan 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë Hotel 4 €199, Nisja më 26 Janar. Vizitë: 3 Ditë të plota në Stamboll. Fjetje: 2 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë Stamboll Tiranë...   More info

La terapia manuale nelle lombalgie

26 Jan 09:00 - 27 Jan 14:00 26 Jan 09:00 - 27 Jan 14:00 - Tirana Tirana
Qendra E Fizioterapise Unizkm Qendra E Fizioterapise Unizkm
OB1:Fornire elementi di anatomia, biomeccanica e fisiopatologia : Il partecipante svilupperà le conoscenze teoriche adeguate per avere un corretto approccio sui tessuti...   More info

Takim informues për programet Erasmus+

26 Jan 11:30 - 13:30 26 Jan 11:30 - 13:30 - Tirana Tirana
The Ivanaj Foundations of New York and Tirana The Ivanaj Foundations of New York and Tirana
This info session will focus on giving information about opportunities offered by the Erasmus Programme. The target group is university students. In the pressentation will be...   More info

Konkursi i Përmuajshëm Letrar ,“PENA E RE ” - Janar 2018

26 Jan 15:30 - 17:00 26 Jan 15:30 - 17:00 - Tirana Tirana
Qendra Rinore e Tiranës Qendra Rinore e Tiranës
Duke iu uruar Gëzuar Vitin e Ri 2018 të gjithë penëshkruesëve që kemi patur pranë gjatë këtyre viteve, iu informojmë që Pena e Re sot rinis rrugëtimin e vet për vitin 2018 të. Të...   More info

Kongresi I-rë i Shkencave Mjekësore Teknike

27 Jan 08:00 - 28 Jan 03:00 27 Jan 08:00 - 28 Jan 03:00 - Tirana Tirana
Tirana International Hotel & Conference Centre Tirana International Hotel & Conference Centre
KONGRESI I-rë i SHKENCAVE MJEKËSORE TEKNIKE Organizon: Shoqata MAYA (Medical Association Youth Albania) Datat: 27-28 Janar 2018 (Oraret 8.00-15.00) Vendi: Salla Akernia...   More info

Mjeku italian Prof.Dr.Luigi Maselli profesor në Neuroshkencë

27 Jan 08:00 - 28 Jan 20:00 27 Jan 08:00 - 28 Jan 20:00 - Tirana Tirana
Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare
Luigi Maselli është Drejtor shkencor i Qendrës Kombëtare për Kërkime mbi Shkencat e Stilit të Jetës, Profesor në Neuroshkencë dhe Instruktor i Mjekësisë për Stilin e Jetesës...   More info

Fundjave ne Leskovik (Farma Sotira), Nisja nga Tirana

27 Jan 13:00 - 28 Jan 16:00 27 Jan 13:00 - 28 Jan 16:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
FUNDJAVE NE LESKOVIK NISJA NGA TIRANA NISJE NE DATAT : 27 28 Janar 10 11 Shkurt 24 25 Shkurt Cmimi 55 Euro Person Ne cmim perfshihet : Transporti me autobus vatje...   More info

OPERA - Tosca

27 Jan 19:00 - 22:00 27 Jan 19:00 - 22:00 - Tirana Tirana
Cineplexx Albania Cineplexx Albania
Andris Nelson dirigjon një rivenie në skenë të tragjedisë dramatike të Puccini-t, drejtuar nga Sir David McVicar. Kristine Opolais dhe Jonas Kaufmann performojnë në rolin e...   More info

Troja in Tirana

27 Jan 22:30 - 28 Jan 03:30 27 Jan 22:30 - 28 Jan 03:30 - Tirana Tirana
RockStock RockStock
Ekskluzive..! TROJA ne Tirane, per here te pare ne nje koncert te plote, ne 27.01.2018 ne RockStock. Me ne fund Mesazhet filozofike te rock grupit me te mire shqiptar, do te...   More info

Il Gusto Italiano: l'Italia Incontra l'Albania a Tavola

28 Jan 10:00 - 23:59 28 Jan 10:00 - 23:59 - Tirana Tirana
Italian Network Italian Network
Quando si parla di Italia, sono in molti ad associare il nostro Paese, oltre che alle bellezze culturali e paesaggistiche, anche alle bontà enogastronomiche: un patrimonio fatto...   More info

Incontriamoci a Tirana!

28 Jan 20:00 28 Jan 20:00 - Tirana Tirana
Vita99 Mare Vita99 Mare
CENA A BUFFET PER CHI HA L'ALBANIA NEL CUORE! Al ristorante Vita 99 Rr.Komuna e Parisit. Costo simbolico €. 5,00, ma il dolce lo porti tu! Mangiamo, parliamo e balliamo insieme...   More info

Otwarta Grupowa sesja oddechowa

29 Jan 18:00 - 19:30 29 Jan 18:00 - 19:30 - Tirana Tirana
Sky Tower Sky Tower
Sesja odde chowa to bezpieczna praca z ciałem, połączona z oddechem. Jednocześnie bardzo mocna metoda, autostrada do samouzdrowienia. Dla tych, którzy chcą się rozwijać i nie...   More info

Future Hydro Albania 2018

30 Jan 10:00 - 31 Jan 17:00 30 Jan 10:00 - 31 Jan 17:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
For all information regarding the event please refer to: https:/www.facebook.com/events/1855355971445657...   More info

Future Hydro Albania 2018

30 Jan 10:00 - 31 Jan 16:00 30 Jan 10:00 - 31 Jan 16:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
We are pleased to announce that 4th annual Future Hydro Albania 2018 (formerly known as HydroTech Albania) expo and conference will be held on 30-31 January 2018. The event will...   More info

Trajnim: "Marketingu Dixhital"

30 Jan 15:00 - 31 Jan 20:00 30 Jan 15:00 - 31 Jan 20:00 - Tirana Tirana
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë
Ky trajnim do të përfshijë diskutime konceptuale mbi marketingun offline dhe onlinesi edhe shembuj praktikë të tyre. Trajnimi do ti orientojë pjesëmarrësit se si te kuptojnë...   More info

Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë Hotel 4* - €199, Nisja më 2 Shkurt.

02 Feb 06:00 - 04 Feb 21:00 02 Feb 06:00 - 04 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë Hotel 4 €199, Nisja më 2 Shkurt. Vizitë: 3 Ditë të plota në Stamboll. Fjetje: 2 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë Stamboll Tiranë...   More info

Kursi i Mikroendodoncise

02 Feb 09:00 02 Feb 09:00 - Tirana Tirana
Italian Dental Education Italian Dental Education
  More info

Vetem per Terapistet Emdr: Atashimi Traumatik & Konceptualizimi

02 Feb 13:00 - 17:00 02 Feb 13:00 - 17:00 - Tirana Tirana
Associazione EMDR Albania Associazione EMDR Albania
EVENT VETEM PER TERAPISTET...   More info

Çrregullimet specifike ne të nxënë (Prof.Paolo Scapellato)

03 Feb 09:00 - 04 Feb 16:00 03 Feb 09:00 - 04 Feb 16:00 - Tirana Tirana
Associazione EMDR Albania Associazione EMDR Albania
Prof.Paolo Scapellato është profesor në: Università Europea di Roma. Trainer CBT ne Istituto Skinner Roma Psikologë Konsulente Tribunale Minorile Direktor supervisor ne Qendren...   More info

Fillers të Fytyrës dhe Botox

03 Feb 09:00 - 17:00 03 Feb 09:00 - 17:00 - Tirana Tirana
Estelite Dental Center Estelite Dental Center
Kursi i Trajnimit për estetikes-teknikave te injeksioneve Fytyrës me Acid Hialuronik. Nëse doni një punë që është e ardhme, vizitoni kursin pas të cilit do të jeni në gjendje të...   More info

Meditimi Transendental dhe Suksesi

03 Feb 17:30 - 19:00 03 Feb 17:30 - 19:00 - Tirana Tirana
Mondial Hotel Tirana Mondial Hotel Tirana
Meditimi dhe suksesi: Studimet tregojnë se meditimi çon në një efikasitet më të lartë të punës...   More info

Kurs " Life-Skills"

04 Feb 10:30 - 12:30 04 Feb 10:30 - 12:30 - Tirana Tirana
APA APA
Një mundësi vërtet e vecantë & e dobishme, vjen për herë të parë për të gjithë femijet dhe të rinjtë; Kursi Life Skills Një mundësi e shkëlqyer qe femijet tuaj te argetohen dhe...   More info

Kursi i Ortodoncise Fikse

08 Feb 09:00 08 Feb 09:00 - Tirana Tirana
Italian Dental Education Italian Dental Education
  More info

Kursi i Vlerësimit dhe Investimit në Pasuritë e Paluajtshme

08 Feb 16:00 08 Feb 16:00 - Tirana Tirana
Metropolitan University of Tirana Metropolitan University of Tirana
Investoni për karrierën tuaj! Kursi i Vlerësimit dhe Investimit në Pasuritë e Paluajtshme! Ky kurs i organizuar për të tretin vit radhazi ju pajis me Certifikatë të njohur...   More info

World Education Fair - Panairi i Edukimit jashtë Shqipërisë

09 Feb 11:00 - 10 Feb 16:00 09 Feb 11:00 - 10 Feb 16:00 - Tirana Tirana
Rogner Hotel Rogner Hotel
World Education Fair Panairi më i madh i Edukimit në Shqipëri hap dyert për të shtatin vit rradhazi për të gjithë të interesuarit në datat 9 10 Shkurt në Tiranë. Në panair do të...   More info

Shën Valentini në Paris, 4 Ditë €399

10 Feb 00:00 - 13 Feb 00:00 10 Feb 00:00 - 13 Feb 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
France Dita e Parë, 10 Shkurt 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup Paris. Nisja në orën 17.45. Mbrritja në Paris në 20.50...   More info

Shen Valentine ne Paris,4Dite 399Eur

10 Feb 04:00 - 13 Feb 23:59 10 Feb 04:00 - 13 Feb 23:59 - Tirana Tirana
ETour Travel ETour Travel
Shen Valentin ne Paris ne datat 10-13 Shkurt Dita e Parë, 10 Shkurt 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup Paris. Nisja në...   More info

Shën Valentini në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 10 Shkurt.

10 Feb 06:00 - 13 Feb 21:00 10 Feb 06:00 - 13 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 10 Shkurt. Vizitohet Vjenë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë...   More info

Shën Valentini në Paris & Disneyland, 10 - 13 Shkurt €390

10 Feb 06:00 - 13 Feb 21:00 10 Feb 06:00 - 13 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Matias Travel & Tours Matias Travel & Tours
Shën Valentini në Paris & Disneyland, 10 Shkurt, 4 Ditë, €390 Dita e parë, 10 Shkurt 2018. Nisja nga Tirana me autobus komod në orën 06:00. Mberritja në aeroportin e Shkupit...   More info

Shen Valentine ne Dubai,6 Dite 599Eur

10 Feb 08:00 - 15 Feb 23:59 10 Feb 08:00 - 15 Feb 23:59 - Tirana Tirana
ETour Travel ETour Travel
Shen Valentin ne Dubai . Dita e Parë, 10 Shkurt 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.35, Mbrritja...   More info

Shën Valentini në Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditë - €599, Nisja më 1

10 Feb 14:00 - 17:00 10 Feb 14:00 - 17:00 - Tirana Tirana
Sole Travel & Tours Sole Travel & Tours
Shën Valentini në Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditë €599, Nisja më 10...   More info

Tur Viene - Budapest me Avion 10 - 13 Shkurt

10 Feb 18:20 - 13 Feb 21:00 10 Feb 18:20 - 13 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Matias Travel & Tours Matias Travel & Tours
TUR VIENE BUDAPEST ME AVION 10 13 SHKURT 3 Nete 4 dite 339 Euro/personi Dita e Parë, 10 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 18:20 Mbrritje më 19:50...   More info

Shën Valentini në Vjenë dhe Budapest 10 shkurt

10 Feb 19:00 - 22:00 10 Feb 19:00 - 22:00 - Tirana Tirana
Sole Travel & Tours Sole Travel & Tours
Shën Valentini në Vjenë dhe Buda... Shën Valentini në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 10...   More info

Shën Valentini në Barcelonë, 4 Ditë €399

11 Feb 00:00 - 14 Feb 00:00 11 Feb 00:00 - 14 Feb 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Spanje Dita e Parë 11 Shkurt : Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Barcelonë. Nisja nga Shkupi në orën 18.00, Mbrritja në Barcelonë në...   More info

Shen Valentine ne Barcelone, 4Dite 399Eur

11 Feb 05:00 - 14 Feb 23:00 11 Feb 05:00 - 14 Feb 23:00 - Tirana Tirana
ETour Travel ETour Travel
Dita e Parë 11 Shkurt : Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup Barcelonë. Nisja nga Shkupi në orën 18.00, Mbrritja në Barcelonë në orën 20.45...   More info

Shën Valentini në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 11 Shkurt.

11 Feb 06:00 - 14 Feb 21:00 11 Feb 06:00 - 14 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 11 Shkurt. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt Vajtje Ardhje me...   More info

Shën Valentini në Stamboll, 4 Ditë €229

12 Feb 00:00 - 15 Feb 00:00 12 Feb 00:00 - 15 Feb 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Turqi Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 04.00. Mbërritja në Stamboll në...   More info

Shën Valentini në Stamboll, 4 Ditë €229, Nisje më 12 Shkurt.

12 Feb 06:00 - 15 Feb 21:00 12 Feb 06:00 - 15 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Stamboll, 4 Ditë €229, Nisje më 12 Shkurt. Vizitë: 4 Ditë të plota në Stamboll. Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë Stamboll Tiranë...   More info

Shën Valentini në Pragë, 5 Ditë €349, Nisje më 13 Shkurt.

13 Feb 06:00 - 17 Feb 21:00 13 Feb 06:00 - 17 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Pragë, 5 Ditë €349, Nisje më 13 Shkurt. Vizitohen: Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje në Pragë 3 netë dhe 1 natë në Budapest. Fluturimi me avion Tiranë...   More info

Shen Valentine ne Prage,5 Dite 349Eur

13 Feb 06:00 - 17 Feb 23:59 13 Feb 06:00 - 17 Feb 23:59 - Tirana Tirana
ETour Travel ETour Travel
Shen Valentine ne Prage. Dita e Parë, 13 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 18.20 Mbrritje më 19.50. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe vizitë panoramike...   More info

Shen Valentine ne Viene-Budapest, 5 Dite 199eur

14 Feb 04:00 - 18 Feb 23:59 14 Feb 04:00 - 18 Feb 23:59 - Tirana Tirana
ETour Travel ETour Travel
Itinerari : Tirane-Beograd-Budapest-Viene-Split-Budva-Tirane. Dita e pare : Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan...   More info

Shën Valentini në Janinë Meteora, 2 Ditë €49, Nisja më 14 Shkurt

14 Feb 06:00 - 15 Feb 21:00 14 Feb 06:00 - 15 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €49, Nisja më 14 Shkurt. Vizitohen: Janinë, Meteora dhe Kostur. Fjetje 1 natë në Hotel 3 në Kallabaka. Udhëtimi vajtje ardhje me...   More info

Shën Valentini në Stamboll, 4 Ditë €89, Nisja më 15 Shkurt.

15 Feb 06:00 - 19 Feb 21:00 15 Feb 06:00 - 19 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Stamboll, 4 Ditë €89, Nisja më 15 Shkurt. Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 netë në Stamboll. -Hotel 3 €89 -Hotel 3 S ose 4 €99 Vajtje Ardhje me Autobus...   More info

Full Immersion Implantologia

15 Feb 09:00 - 17 Feb 18:00 15 Feb 09:00 - 17 Feb 18:00 - Tirana Tirana
Albanian University - Faqja Zyrtare Albanian University - Faqja Zyrtare
Corso di implantologia su paziente, presso Albanian University di Tirana (Albania) Corso intensivo teorico pratico su paziente di implantologia. Il corso prevede una durata di 3...   More info

125€ Super Cmim ne hotel me 5* ne Stamboll

15 Feb 13:00 - 18 Feb 16:00 15 Feb 13:00 - 18 Feb 16:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
125€ SUPER CMIM NE HOTEL ME 5 NE STAMBOLL Stamboll 4 Dite, Nisja ne date 15 Shkurt dhe 8 Mars. Te perfshira ne cmim: 3 nete akomodim me mengjese, Hotel Akgun 5 Transport...   More info

Karnavale ne Lefkada 3 Dite 115 Euro

16 Feb 00:00 - 18 Feb 00:00 16 Feb 00:00 - 18 Feb 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Vizitohen: ISHUJT SCORPIONS, MEGANISI Qytetet: Preveza,Parga , Lefkada, Janina Data e Udhetimit: 16-18 SHKURT Hotel Ionian Star 4 Ne qender te Lefkades Programi: Dita e pare...   More info

Shën Valentini në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 16 Shkurt.

16 Feb 06:00 - 18 Feb 21:00 16 Feb 06:00 - 18 Feb 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Shën Valentini në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 16 Shkurt. Vizitohet Beograd. Fjetje dhe Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me...   More info

Shopping ne Milano & Treni i Kuq ne Zvicer, 16-18 Shkurt 2018

16 Feb 06:30 - 18 Feb 21:25 16 Feb 06:30 - 18 Feb 21:25 - Tirana Tirana
MTI Travel MTI Travel
CMIMI: 329 Eur (299 eur per rezervime te shpejta) Data: 16-18 Shkurt 2018 Fluturim me avion: Tirane-Milano-Tirane. 2 Nete akomodim ne Milano me mengjes. Nisja nga Tirana: 06.30...   More info

Shopping ne Milano & Treni i Kuq ne Zvicer, 16-18 Shkurt 2018

16 Feb 06:30 - 18 Feb 21:25 16 Feb 06:30 - 18 Feb 21:25 - Tirana Tirana
MTI Travel & Tours MTI Travel & Tours
CMIMI: 329 Eur (299 eur per rezervime te shpejta) Data: 16-18 Shkurt 2018 Fluturim me avion: Tirane-Milano-Tirane. 2 Nete akomodim ne Milano me mengjes. Nisja nga Tirana: 06.30...   More info

Barcelona 17-20 Shkurt 2018

17 Feb 06:30 - 20 Feb 21:00 17 Feb 06:30 - 20 Feb 21:00 - Tirana Tirana
MTI Travel MTI Travel
Fluturim me avion nga Tirana(tranzit Milano.) Guide e plote e Barcelones. Cmimi: 399 Eur 3 nete akomodim me mengjes bufe (hoteli 3 ne qender te Barcelones) Ekskursione ne...   More info

Barcelona 17-20 Shkurt 2018

17 Feb 06:30 - 20 Feb 21:25 17 Feb 06:30 - 20 Feb 21:25 - Tirana Tirana
MTI Travel & Tours MTI Travel & Tours
Fluturim me avion nga Tirana(tranzit Milano.) Guide e plote e Barcelones. Cmimi: 399 Eur 3 nete akomodim me mengjes bufe (hoteli 3 ne qender te Barcelones) Ekskursione ne...   More info

Thirrje për Konferencë Shkencore Ndërkombëtare

19 Feb 21:30 - 20 Feb 00:30 19 Feb 21:30 - 20 Feb 00:30 - Tirana Tirana
UNIVERSITETI MESDHETAR I SHQIPERISE UNIVERSITETI MESDHETAR I SHQIPERISE
KONFERENCË SHKENCORE NDËRKOMBËTARE Drejtësia për të miturit, realitete dhe sfida THIRRJE PËR KONFERENCË Fakulteti i Shkencave Juridike dhe Marrëdhënieve Ndërkombëtare i...   More info

TEKNO HOTEL EXPO 2018

23 Feb 09:00 - 25 Feb 20:00 23 Feb 09:00 - 25 Feb 20:00 - Tirana Tirana
Palace of Congresses Palace of Congresses
Tekno Hotel Expo is profesional trade fair for Hotels,Restaurants,Bars held in Palace of Conngresse Tirana, Albania, dedicated profesional equipments for Hotels and Restaurants...   More info

Specializimi EMDR II Level

23 Feb 09:00 - 25 Feb 12:00 23 Feb 09:00 - 25 Feb 12:00 - Tirana Tirana
Associazione EMDR Albania Associazione EMDR Albania
Niveli i 2-të EMDR Në formimin EMDR Niveli i II-të pjesëmarrësit mund të thellojë zbatimin EMDR me burimet e pacientit, me çrregullime të rënda dhe komplekse si çrregullimi i...   More info

Lisbone 24-28 Shkurt 2018

24 Feb 06:30 - 28 Feb 21:25 24 Feb 06:30 - 28 Feb 21:25 - Tirana Tirana
MTI Travel MTI Travel
Vizite e plote e Lisbones, Sintra dhe Estoril, me avion nga Tirana, tranzit Milano Cmimi: 529 eur (470 Eur per rezervime deri 15 Janar) 3 Nete akomodim ne Lisbon 1 Nate akomodim...   More info

Lisbone 24-28 Shkurt 2018

24 Feb 06:30 - 28 Feb 21:25 24 Feb 06:30 - 28 Feb 21:25 - Tirana Tirana
MTI Travel & Tours MTI Travel & Tours
Vizite e plote e Lisbones, Sintra dhe Estoril, me avion nga Tirana, tranzit Milano Cmimi: 529 eur (470 Eur per rezervime deri 15 Janar) 3 Nete akomodim ne Lisbon 1 Nate akomodim...   More info

Kursi i Parodontologjise

02 Mar 09:00 02 Mar 09:00 - Tirana Tirana
Italian Dental Education Italian Dental Education
  More info

Food & Drink Festival 2018

09 Mar 10:00 - 11 Mar 20:00 09 Mar 10:00 - 11 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Expocity Albania Expocity Albania
Expocity Albania organizon edicionin e trete te panairit Food & Drink Festival 2018 në datat 9-11 Mars 2018. Panairi i dedikuar industrisë së ushqimit, pijes dhe veres do të...   More info

HoReCa Fair 2018

09 Mar 10:00 - 11 Mar 20:00 09 Mar 10:00 - 11 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Horeca Albania Horeca Albania
The 5th edition of HoReCa Fair Albania. The biggest Hospitality and Tourism International Trade Fair in Albania. Over 140 Exhibitting Companies. Start Today Your Newest Success...   More info

Dubrovnik

09 Mar 13:00 - 11 Mar 16:00 09 Mar 13:00 - 11 Mar 16:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Dubrovnik Cmimi 95 Euro/Person. 3 dite Nisja 9 Mars PERFSHIHEN NE CMIM Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz. Akomodimi Ne Hotel Grand Hotel Park 4 Mengjesi...   More info

Amsterdam 9-12 Mars 2018

09 Mar 15:50 - 12 Mar 09:55 09 Mar 15:50 - 12 Mar 09:55 - Tirana Tirana
MTI Travel MTI Travel
Vizitohen Amsterdam Alkmar Volendam.. Fluturim me avion nga Tirana direkt. Cmimi: 349 Eur 3 Nete akomodim ne hotel 4 me mengjes (Novotel) Nisja nga Tirana: 15.50 dhe Mberritja ne...   More info

Amsterdam 9-12 Mars 2018

09 Mar 15:50 - 12 Mar 09:55 09 Mar 15:50 - 12 Mar 09:55 - Tirana Tirana
MTI Travel & Tours MTI Travel & Tours
Vizitohen Amsterdam Alkmar Volendam.. Fluturim me avion nga Tirana direkt. Cmimi: 349 Eur 3 Nete akomodim ne hotel 4 me mengjes (Novotel) Nisja nga Tirana: 15.50 dhe Mberritja ne...   More info

Fundjave ne Valbone

10 Mar 17:00 - 11 Mar 20:00 10 Mar 17:00 - 11 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Guida e Valbones Cmimi 60 Euro personi NISJE NE DATAT : 10 11 Mars 17 18 Mars 23 24 Mars 31 Mars 1 Prill 14 15 Prill 21 22 Prill 28 29 Prill 5 6 maj 19 20 Maj...   More info

Andaluzia 17-21 Mars 2018

17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 - Tirana Tirana
MTI Travel & Tours MTI Travel & Tours
Cmimi 549 Eur (499 Eur per rezervime deri 20 Janar) Fluturim me avion: Tirane-Malaga-Tirane (me tranzit Milano). Transport dhe guidee plote me autobus: Malaga-Granada-Cordoba...   More info

Andaluzia 17-21 Mars 2018

17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 - Tirana Tirana
MTI Travel MTI Travel
Cmimi 549 Eur (499 Eur per rezervime deri 20 Janar) Fluturim me avion: Tirane-Malaga-Tirane (me tranzit Milano). Transport dhe guidee plote me autobus: Malaga-Granada-Cordoba...   More info

Tour ne Mal te Zi

17 Mar 13:00 - 18 Mar 16:00 17 Mar 13:00 - 18 Mar 16:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
TOUR NE MAL TE ZI BUDVA-SHEN STEFAN-ULQIN Nisja ne datat: 17 18 Mars 10 11 Mars 31 Mars 01 Prill 3 4 Prill 14 15 Prill 28 29 Prill Cmimi 40Eur/personi. Te perfshira...   More info

Viaje trekking Semana Santa en Albania

24 Mar 21:00 - 01 Apr 00:00 24 Mar 21:00 - 01 Apr 00:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Viaje de trekking en el sur de...   More info

Get in the Ring Tirana

14 Apr 12:00 - 15:00 14 Apr 12:00 - 15:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
The global startup competition is coming to Tirana! On the 14th of April we challenge startups from Albania to enter the boxing Ring and pitch for glory. After an afternoon full...   More info

Albanian Studies Days 2018

27 Apr 17:00 - 28 Apr 20:00 27 Apr 17:00 - 28 Apr 20:00 - Tirana Tirana
Universiteti Europian i Tiranës Universiteti Europian i Tiranës
Topic: THE STATE AND PUBLIC GOODS/SERVICES: REGULATOR OR PROVIDER? Albanian Studies Days (ASD) Conference is the flagship academic activity of the European University of Tirana...   More info

Electric Albania: the force

28 Apr 18:00 - 29 Apr 05:00 28 Apr 18:00 - 29 Apr 05:00 - Tirana Tirana
Skanderbeg Square Tirana Skanderbeg Square Tirana
Postponed till early 2018...   More info

7th TOP TIRANA OPEN International Taekwondo Tournament

05 May 08:30 - 18:30 05 May 08:30 - 18:30 - Tirana Tirana
Parku Olimpik Parku Olimpik
  More info

Fundjave ne Alpet e Thethit

12 May 16:00 - 13 May 19:00 12 May 16:00 - 13 May 19:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Fundjave ne Alpet e Thethit Nisja ne datat: 12 13 Maj 26 27 Maj Cmimi 49 euro Ne cmim perfshihet: -Transporti vajtje-ardhje me autobus. -Akomodimi me mengjes, dreke dhe...   More info

Pergjigjet per Llotarine Amerikane DV - 2019

15 May 18:02 - 16 May 00:00 15 May 18:02 - 16 May 00:00 - Tirana Tirana
Llotaria Amerikane Llotaria Amerikane
Pergjigjet per llotarine amerikane DV 2019 Kur dalin emrat...   More info

EFRJ Conference 2018

14 Jun 09:00 - 16 Jun 17:00 14 Jun 09:00 - 16 Jun 17:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
The EFRJ is happy to invite you to the 10th edition of its biennial international conference: Expanding the restorative imagination. Restorative justice between realities and...   More info

Drejtësia Sociale dhe Zhvillimi Ekonomik në Ballkanin Perëndimor

21 Jun 21:00 - 22 Jun 06:00 21 Jun 21:00 - 22 Jun 06:00 - Tirana Tirana
Student Economic Forum Student Economic Forum
Connect. Collaborate. Create. KONFERENCA RAJONALE Drejtësia Sociale dhe Zhvillimi Ekonomik në Ballkanin Perëndimor'' Student Economic Forum në bashkëpunim me Albanian Consumer...   More info

27786206332 Bring Back Lost Love Spell Caster in Albania

15 Aug 19:00 - 28 Aug 22:00 15 Aug 19:00 - 28 Aug 22:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
27786206332 VASHIKARAN RETURN LOST LOVER SPELLS CASTERS specialist , ONLINE SPELLS CASTERS UNITED STATES ?LOVE SPELLS CASTER ? VOODOO SPELLS CASTERS IN USA ?MAGIC SPELLS CASTER...   More info

World Festival Competition Crystal of Art Tirana, Albania

05 Sep 10:00 - 09 Sep 13:00 05 Sep 10:00 - 09 Sep 13:00 - Tirana Tirana
CrystalofArt CrystalofArt
The First Festival Competition of ART in the World : Classical Music Pop Rock Song Ballet...   More info

Miss Face of the World

10 Oct 10:00 - 20 Oct 13:00 10 Oct 10:00 - 20 Oct 13:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
  More info


© 2018 Siguez