Past Events

Bes Kallaku-Xhensila Myrtezaj

15 Nov 20:00 - 16 Nov 14:00 15 Nov 20:00 - 16 Nov 14:00 - Elbasan Elbasan
Bar Luxury Bar Luxury
1 Event gjigand..Besi-Xhensila dhe 2 te tjere te ftuar surprize..Siguri,atmosfere dhe cmime konkuruse.Prenoto tavolinen tende...   More info


© 2017 Siguez