Academy of Young Economists - Akademia e Ekonomistëve të Rinj

14 Apr 00:00 - 03:00 14 Apr 00:00 - 03:00 - Tirana Tirana
Student Economic Forum Student Economic Forum
Academy of Young Economists Akademia e Ekonomistëve të Rinj Student Economic Forum me mbështetjen e Albanian Economic Forum dhe në bashkëpunim me Albanian Young Leaders Forum...   More info

Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €369, Nisja më 14 Prill.

14 Apr 06:00 - 17 Apr 21:00 14 Apr 06:00 - 17 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €369, Nisja më 14 Prill. Vizitohet Vjenë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë Budapest...   More info

Kurse gjuhe 7900 leke/niveli deri me 14 prill

14 Apr 09:00 - 20:00 14 Apr 09:00 - 20:00 - Tirana Tirana
European Learning Center- ELC European Learning Center- ELC
Vazhdojne deri te SHTUNEN ( 14 prill) regjistrimet per grupet e reja: Cmimi: 7900 leke cdo nivel.(Kursi 2-te...6900 leke gjithsej) GJERMANISHT A1, A2, B1 ANGLISHT A1, A2,B1,B1...   More info

“ The Coding Club”/Klubi i Kodimit”

14 Apr 09:00 - 13:00 14 Apr 09:00 - 13:00 - Tirana Tirana
Qendra Rinore e Tiranës Qendra Rinore e Tiranës
Bëhuni pjesë e programimit The Coding Club Klubi i Kodimit , një program që organizohet nga Shërbimi Kombëtar Për Rininë në bashkëpunim me Universitetin Francez Epitech Balkans...   More info

Takim me përfaqësuesit e universiteteve në SHBA

14 Apr 12:00 - 16:00 14 Apr 12:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Studycare.al Studycare.al
Ne daten 14 Prill ju ftojme te merrni informacionet qe ju nevojiten direkt nga z. Michael Lawson, perfaqesuesin e disa prej universiteteve me te rankuara ne SHBA, ne zyrat e Study...   More info

Ekspozite/ Family Love Art/ Familja Dashuria Arti

14 Apr 18:00 - 22 Apr 20:00 14 Apr 18:00 - 22 Apr 20:00 - Tirana Tirana
DITART DITART
-Shqip më poshtë An American family chronicles life in their new home in Tirana through individual and collaborative artwork. Their impressions, successes and failures come to...   More info

Get in the Ring Albania meets Kosovo

14 Apr 19:00 - 21:00 14 Apr 19:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Tulla - Culture Center Tulla - Culture Center
The global startup competition is coming to Tirana! On the 14th of April we challenge startups from Albania to enter the boxing Ring and pitch for glory. After an afternoon full...   More info

Belau at Destil Hostel, Tirana

14 Apr 20:00 - 22:00 14 Apr 20:00 - 22:00 - Tirana Tirana
Destil Hostel Albania Destil Hostel Albania
Chillwave backpackers bringing the summer back to Tirana Belau is a fresh Hungarian chillwave music project. Their first music video won the Hungarian Music Video Festival, it...   More info

Teniente Castillo (dj set) + Uj Gaz (live) at discobox

14 Apr 23:55 - 15 Apr 06:00 14 Apr 23:55 - 15 Apr 06:00 - Tirana Tirana
discobox discobox
English below Pronari i labelit Play Pal Music në Madrid që nga viti 2012-të, Teniente Castillo ka më tepër se 20 vjet në skenë si DJ i përfshirë në shumë projekte muzikore...   More info

40 Days to Personal Revolution

16 Apr 13:00 - 25 May 20:00 16 Apr 13:00 - 25 May 20:00 - Tirana Tirana
Free Flow Yoga Tirana ,Yoga Boutique Studio, Rys-200 Free Flow Yoga Tirana ,Yoga Boutique Studio, Rys-200
40 DAYS TO PERSONAL REVOLUTION This life changing program is designed to change your life forever. For 6 weeks the program works on your health. In addition to at least 6 yoga...   More info

Training on Model Contracts

17 Apr 09:00 - 19 Apr 16:00 17 Apr 09:00 - 19 Apr 16:00 - Tirana Tirana
International Chamber of Commerce in Albania International Chamber of Commerce in Albania
This 2-days & 1-day seminars are designed for those working in international trade (private sector), in-house as well as an external consultant, who negotiate, draft, interpret...   More info

Trajnim ne Menaxhim Biznesi dhe bashkepunim me Austrine

17 Apr 12:00 - 26 Apr 18:00 17 Apr 12:00 - 26 Apr 18:00 - Tirana Tirana
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë
I nderuar Biznesmen Perfaqesues Biznes Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë (CCI Tirana), në bashkëpunim me Dhomën Austriake të Tregtisë (WIFI INTERNATIONAL), vijon...   More info

Marrëdhëniet financiare të Ali Pashë Tepelenës

17 Apr 18:00 - 21:00 17 Apr 18:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Banka e Shqipërisë Banka e Shqipërisë
Dr. Dorian Koçi, Drejtor i Muzeut Historik Kombëtar, mban leksionin e radhës të ciklit Netët e Muzeut, me temë Marrëdhëniet financiare të Ali Pashë Tepelenës , 17 prill, ora 18:00...   More info

Stamboll, 19 Prill 4 Dite 109€

19 Apr 00:01 - 22 Apr 12:01 19 Apr 00:01 - 22 Apr 12:01 - Tirana Tirana
Agjensi Udhetimi - H&P Travel Agjensi Udhetimi - H&P Travel
10 VENDET E FUNDIT PER DATEN 19 PRILL, HOTEL Q INN 4 , LALELI Stamboll, Selanik 4 dite 109€/person. 19 Prill (i konfirmuar) 0697674990/0684809999 Data te tjera: Stamboll...   More info

Pranverë në Berlin, 4 Ditë €339, Nisja më 19 Prill.

19 Apr 06:00 - 21:00 19 Apr 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Berlin, 4 Ditë €339, Nisja më 19 Prill. Vizitohet: Berlin. Fjetje 3 Netë në Berlin. Fluturimi me avion Prishtinë Berlin Prishtinë. Transferimi me autobus në...   More info

Dita e Karrierës 2018

19 Apr 08:30 - 16:00 19 Apr 08:30 - 16:00 - Tirana Tirana
Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës
Fakulteti i Ekonomisë ofron Mundësinë e Vitit: Je në kërkim të një mundësie punësimi? Dëshironi të njihni përfaqësues të biznesve më të suksesshme në Shqipëri? Jeni gati për...   More info

Ekspeditë në "UKA Farm"

19 Apr 16:00 - 17:30 19 Apr 16:00 - 17:30 - Tirana Tirana
Student Economic Forum Student Economic Forum
Student Economic Forum më datë 19 Prill 2018, ora 16:00 17:30 në kuadër të programit Fermat e Suksesshme Shqiptare do të zhvilloj një ekspeditë pranë Uka Farm. Qëllimi i kësaj...   More info

Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 20 Prill.

20 Apr 06:00 - 23 Apr 21:00 20 Apr 06:00 - 23 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 20 Prill. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt Vajtje Ardhje me Avion...   More info

Konferenca Kombëtare e Shkencave Mjekësore 5

20 Apr 08:00 - 22 Apr 17:00 20 Apr 08:00 - 22 Apr 17:00 - Tirana Tirana
Konferenca Kombëtare e Shkencave Mjekësore - KKSHM Konferenca Kombëtare e Shkencave Mjekësore - KKSHM
KSUMT në bashkëpunim me Universitetin e Mjekësisë Tiranë, Fakultetin e Mjekësisë, Fakultetin e Mjekesisë Dentare, Fakultetin e Shkencave Mjekësore Teknike, Urdhrin e Farmacistit...   More info

Vizitoni dy nga universitetet më të njohura në Greqi

20 Apr 08:00 - 21 Apr 20:00 20 Apr 08:00 - 21 Apr 20:00 - Tirana Tirana
Integral Programe Edukimi Integral Programe Edukimi
INTEGRAL ALBANIA ju fton të bëheni pjesë e udhëtimit që do të zhvillohet në qytetin e bukur të Selanikut, në datat 20-21 Prill. Studentët do të vizitojnë kampuset e dy...   More info

DIGICULT IN TIRANA

20 Apr 20:00 - 21 Apr 08:00 20 Apr 20:00 - 21 Apr 08:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Mberritja Me 20 prill, ti duhet te harrosh. Te harrosh cdo gje qe ke planifikuar dhe te mendosh per ate qe ke enderruar gjithmone. Harro arritjet e tua dhe fillo te jetosh me...   More info

Pranverë në Budapest, 4 Ditë €329, Nisje më 21 Prill.

21 Apr 06:00 - 24 Apr 21:00 21 Apr 06:00 - 24 Apr 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Budapest, 4 Ditë €329, Nisje më 21 Prill. Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest. Fluturimi direkt Tiranë Budapest Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me...   More info

Cucina insieme a Me

21 Apr 10:00 - 12:00 21 Apr 10:00 - 12:00 - Tirana Tirana
The Kitchen By Chef Ignazio Vigneri The Kitchen By Chef Ignazio Vigneri
Cucina Tirolese Tris di Canedeli bamini da 6 fino 12 anni, minimo 6 massimo 12...   More info

Marko Nastic at discobox, e shtune 21 prill 2018

21 Apr 23:55 - 22 Apr 06:30 21 Apr 23:55 - 22 Apr 06:30 - Tirana Tirana
discobox discobox
Nje nga te paret ballkanas njohur ne cdo cep te botes eshte Marko Nastic. Kjo fale dj seteve te tij maratonike ne 3 gramafona qe kane bere menjehere per vete te gjithe ata qe e...   More info

Pet Fair - Panairi i Kafshëve Shtëpiake

22 Apr 10:00 - 19:00 22 Apr 10:00 - 19:00 - Tirana Tirana
Kopshti Zoologjik Tirane Kopshti Zoologjik Tirane
Pas suksesit të Edicionit të Parë, Green Line Albania në bashkëpunim me Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit Bashkia Tiranë rikthejnë sërisht për miqtë e kafshëve shtëpiake dhe jo...   More info

Fitimtari është i vetëm:Coelho- Klubi i Librit Akropoli i Ri 21

22 Apr 19:00 - 21:00 22 Apr 19:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Akropoli i Ri Akropoli i Ri
Qendra Kulturore dhe Filozofike ''Akropoli i Ri'' zhvillon takimin e radhës të Klubit të Librit ditën e Diel, më datë 22 Prill në orën 19:00. Vepra që do të analizohet në këtë...   More info

Startup Grind Tirana hosts Ketan Makwana

23 Apr 17:30 - 20:30 23 Apr 17:30 - 20:30 - Tirana Tirana
Protik Innovation Center Protik Innovation Center
Ketan Makwana is a renowned international & TEDx Speaker, serial entrepreneur and mentor Over the last 7 years Ketan has started, scaled a sold multiple businesses. Ketan had...   More info

9th Infocom World Albania | Embrace the Digital Transformation

24 Apr 08:30 - 14:30 24 Apr 08:30 - 14:30 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
FIRST SESSION: From Smart Cities to Smart Living: The inevitable journey... One of the next big targets of the digital age is the city. The combination of technology paired with...   More info

Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 25 Prill.

25 Apr 06:00 - 01 May 21:00 25 Apr 06:00 - 01 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 25 Prill. Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 2 netë në Pragë...   More info

Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079, Nisja më 26 Prill

26 Apr 06:00 - 03 May 09:00 26 Apr 06:00 - 03 May 09:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079, Nisja më 26 Prill. Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya. Fjetje dhe Mengjeset në Hotele 5 3 Netë në Bangkok dhe 2 Netë në Pattaya...   More info

Octopus Special Show

26 Apr 12:00 - 27 Apr 00:00 26 Apr 12:00 - 27 Apr 00:00 - Tirana Tirana
Best Pro Radio Best Pro Radio
Octopus Conspiracy & Best Pro Radio present Octopus Special Show 12 HOURS OF HARDCORE -T.B.A. -T.B.A. -T.B.A. -T.B.A. -T.B.A. -T.B.A. -T.B.A. -T.B.A. -Noxy (GGM Records) IT -K...   More info

Pranverë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079, Nisja më 26 Pri

26 Apr 12:00 - 03 May 15:00 26 Apr 12:00 - 03 May 15:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Tajlande Dita e Parë, 26 Prill 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup Dubai Bangkok. Nisja nga Shkupi në orën 13.05, Mbrritja në Dubai në orën...   More info

Pranverë në Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €569, Nisja më 26 Pri

26 Apr 13:00 - 30 Apr 16:00 26 Apr 13:00 - 30 Apr 16:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Suedi Dita e Parë, 26 Prill 2018: Nisja me autobus ne orën 20:30 nga Tirana për në Aeroportin e Shkupit (më 10 Tetor). Fluturimi direkt Shkup Malmö. Nisja nga Shkupi në orën 06...   More info

Konkursi “ PENA E RE ” - Prill 2018

26 Apr 17:00 - 18:30 26 Apr 17:00 - 18:30 - Tirana Tirana
Qendra Rinore e Tiranës Qendra Rinore e Tiranës
MIQ TË KLUBIT LETRAR PENA E RE Të gjithë ju që jeni nga mosha 16 26 vjeç dhe shkruani ese, prozë ose poezi , jeni të ftuar të konkuroni me një punim tuajin në një nga kategoritë...   More info

Pranverë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 27 Prill.

27 Apr 06:00 - 01 May 09:00 27 Apr 06:00 - 01 May 09:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 27 Prill. Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest...   More info

Agro Tech Expo & Conference 2018

27 Apr 09:00 - 29 Apr 20:00 27 Apr 09:00 - 29 Apr 20:00 - Tirana Tirana
Expocity Albania Expocity Albania
AGRO-TECH Expo & Conference 2018 is coming soon on April 27-29 at Expocity Albania! AGRO 360 degrees! SAVE THE DATE! With the support of: Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit...   More info

Tirana Lombardy Experience

27 Apr 11:30 - 13:00 27 Apr 11:30 - 13:00 - Tirana Tirana
BLG Group BLG Group
Il 27 aprile a Tirana andrà in scena il primo Forum Economico Lombardo dei Balcani, in particolar modo il focus del forum sarà improntato sulle innovazioni tecnologiche dei...   More info

Albanian Studies Days 2018

27 Apr 17:00 - 28 Apr 20:00 27 Apr 17:00 - 28 Apr 20:00 - Tirana Tirana
Universiteti Europian i Tiranës Universiteti Europian i Tiranës
Topic: THE STATE AND PUBLIC GOODS/SERVICES: REGULATOR OR PROVIDER? Albanian Studies Days (ASD) Conference is the flagship academic activity of the European University of Tirana...   More info

Anija Letër/ Paper Boat Ekspo

27 Apr 17:00 - 06 May 20:30 27 Apr 17:00 - 06 May 20:30 - Tirana Tirana
DITART DITART
  More info

Multiverse Art Exhibit

27 Apr 20:00 - 23:00 27 Apr 20:00 - 23:00 - Tirana Tirana
Destil Hostel Albania Destil Hostel Albania
An Art Exhibit by Dafina...   More info

Trauma - femijet - pasojat e dhunes familjare Valeria Lazzarini

28 Apr 09:00 - 29 Apr 17:00 28 Apr 09:00 - 29 Apr 17:00 - Tirana Tirana
EMDR Albania EMDR Albania
PROGRAMI DITA PARE VEZHGIMI I NJE NENE TE KEQTRAJTUAR DHE TRAUMAT QE SHKAKTON TEK FEMIJA ESHTE NJE FENOMEN SHPESH I PADUKSHEM DHE I NENVLERSUAR. TRAINIMI KA SI OBJEKTIV ANALIZEN...   More info

Split The Core

28 Apr 20:00 - 29 Dec 21:00 28 Apr 20:00 - 29 Dec 21:00 - Tirana Tirana
Best Pro Radio Best Pro Radio
Octopus Conspiracy & Best Pro Radio present SPLIT THE CORE The Monthly Split the Core Show. Join the underground of Hardcore & DnB music Every Last Saturday Of the Month, At...   More info

Pranverë me 5* në Dubai, 5 Ditë €639, Nisja më 30 Prill.

30 Apr 06:00 - 04 May 21:00 30 Apr 06:00 - 04 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë me 5 në Dubai, 5 Ditë €639, Nisja më 30 Prill. Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi. Fjetje 4 netë në Hotel 5 në Dubai. Fluturimi direkt Vajtje Ardhje me Avion direkt Tivat...   More info

Swing Marathon 3rd edition

30 Apr 12:00 - 01 May 00:30 30 Apr 12:00 - 01 May 00:30 - Tirana Tirana
Hemingway Fan Club Albania Hemingway Fan Club Albania
Hemingway Fan Club Albania organizon: Swing Marathon III International Jazz Day 30 Prill 2018 Swing Lovers, gjithçka gati për kthim në kohë! 12 orë muzikë, udhëtim, ngjyra dhe...   More info

Pranverë në Pragë, 5 Ditë €399, Nisje më 1 Maj.

01 May 06:00 - 05 May 21:00 01 May 06:00 - 05 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Pragë, 5 Ditë €399, Nisje më 1 Maj. Vizitohen: Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje në Pragë 3 netë dhe 1 natë në Budapest. Fluturimi me avion Tiranë Budapest...   More info

Udhëtim në Australi, 13 Ditë €2499. Nisja më 4 Maj.

04 May 06:00 - 16 May 21:00 04 May 06:00 - 16 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Udhëtim në Australi, 13 Ditë €2499. Nisja më 4 Maj. Vizitohen: Sydney, Canberra, Melbourne. Fjetje 4 netë në Sydney, 1 Natë në Canberra dhe 5 netë në Melbourne, Mëngjeset në...   More info

Young Leaders Academy - Akademia e Liderëve të Rinj

05 May 03:00 - 15 May 06:00 05 May 03:00 - 15 May 06:00 - Tirana Tirana
Albanian Young Leaders Forum Albanian Young Leaders Forum
YOUNG LEADERS ACADEMY Albanian Young Leaders Forum në bashkëpunim me Global Young Leaders Academy, Young Global Leaders Forum dhe Student Economic Forum do të organizojnë...   More info

7th TOP Tirana Open International Taekwondo Tournament

05 May 08:30 - 19:00 05 May 08:30 - 19:00 - Tirana Tirana
Parku Olimpik i Tiranes Parku Olimpik i Tiranes
Dear Friends, We are pleased and honored to invite you and your athletes to participate in the: 7th Top Tirana Open 2018 INTERNATIONAL TAEKWONDO TOURNAMENT that will...   More info

7th TOP Tirana OPEN International Taekwondo Tournament

05 May 08:30 - 19:00 05 May 08:30 - 19:00 - Tirana Tirana
Parku Olimpik "Feti Borova" Parku Olimpik "Feti Borova"
Dear Friends. We are pleased and honored to invite you and your athletes to participate in the: 7th Top Tirana Open 2018 INTERNATIONAL TAEKWONDO TOURNAMENT that will take...   More info

7th TOP TIRANA OPEN International Taekwondo Tournament

05 May 08:30 - 18:30 05 May 08:30 - 18:30 - Tirana Tirana
Parku Olimpik Parku Olimpik
  More info

Youth for Global Goals

05 May 10:00 - 06 May 18:30 05 May 10:00 - 06 May 18:30 - Tirana Tirana
Xheko-Imperial Xheko-Imperial
BE ONE OF THE MILLION, Take action today! Youth for Global Goals weekend is your opportunity, as a young leader with a great potential, to give the needed contribution to the...   More info

GO ZERO - Zero Waste Lifestyle Talk with Bea Johnson

06 May 14:00 - 17:00 06 May 14:00 - 17:00 - Tirana Tirana
National Historical Museum National Historical Museum
Së shpejti detajet mbi eventin! Stay Tuned :-) Bea Johnson and her family adopted a zero waste lifestyle a decade ago; their household produces a mere pint of trash per year...   More info

Pushimet verore startojne me nje Jave te kendshme ne Korfuz

07 May 14:00 - 13 May 17:00 07 May 14:00 - 13 May 17:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Pushime ne KORFUZ 7 MAJ 13 MAJ Pakete HB ZGJIDHNI HOTELIN SIPAS DESHIRES TUAJ DHE KALONI NJE JAVE TE KENDSHME ME TE DASHURIN TUAJ ROYAL HOTEL 390 EURO SILVER BAY 315 EURO...   More info

Zhvillimi i Qëndrueshëm

11 May 02:00 - 04:00 11 May 02:00 - 04:00 - Tirana Tirana
Albanian University UFO Albanian University UFO
Fakulteti i Shkencave të Aplikuara dhe Ekonomike Albanian University & Fakulteti i Ekonomisë, Kolegji Universitar Qiriazi organizon, konferencën e studentore me temë: Zhvillimi i...   More info

Fundjave ne Alpet e Thethit

12 May 16:00 - 13 May 19:00 12 May 16:00 - 13 May 19:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Fundjave ne Alpet e Thethit Nisja ne datat: 12 13 Maj 26 27 Maj Cmimi 49 euro Ne cmim perfshihet: -Transporti vajtje-ardhje me autobus. -Akomodimi me mengjes, dreke dhe...   More info

Koleksioni Match&MIX

14 May 09:30 - 15 May 10:00 14 May 09:30 - 15 May 10:00 - Tirana Tirana
Mondial Hotel Tirana Mondial Hotel Tirana
Match&Mix Koleksion Skuadra Fashion Mix prezanton ne Tirane tendencat e fundit te prerje dhe kolorim. Prezantimi i AXENAPLEX.direct...Temdencat e fundit ne stilim...   More info

Pergjigjet per Llotarine Amerikane DV - 2019

15 May 18:02 - 16 May 00:00 15 May 18:02 - 16 May 00:00 - Tirana Tirana
Llotaria Amerikane Llotaria Amerikane
Pergjigjet per llotarine amerikane DV 2019 Kur dalin emrat...   More info

Ndiqni LIVE - SAM SMITH ne Barcelone!

15 May 21:00 - 16 May 11:59 15 May 21:00 - 16 May 11:59 - Tirana Tirana
ITravel Tirane ITravel Tirane
E adhuroni SAM SMITH? E kush jo Ju propozojme nje SuperPakete 5 Dite ne B A R C E L O N E Koncerte LIVE me 15 MAJ! 459 euro Te perfshira: Bilete avioni vajtje ardhje Bileta...   More info

Ditënetët e Librit

16 May 10:00 - 20 May 21:00 16 May 10:00 - 20 May 21:00 - Tirana Tirana
National Historical Museum National Historical Museum
Shkrimtari Ballkanas ka tre shpirtra: atë Nacional, Ballkanas dhe Evropian; veçantia dhe vështirësia e tij qëndron në harmonizimin e këtyre tre shpirtrave në letërsi. DRITËRO Në...   More info

Love is ALL

17 May 19:30 - 18 May 00:00 17 May 19:30 - 18 May 00:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
Every year Streha organizes a support event to boost the visibility and support of the service and provide help and reintegration opportunities to at risk homeless LGBTI community...   More info

Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 19 Maj.

19 May 06:00 - 22 May 21:00 19 May 06:00 - 22 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 19 Maj. Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netë në Paris. Fluturimi me avion direkt Tiranë Paris. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar...   More info

OSCAL 2018 | Open Source Conference Albania

19 May 09:00 - 20 May 18:00 19 May 09:00 - 20 May 18:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Open Source Conference Albania (OSCAL), the first annual international conference of its kind in Albania, will take place for the fifth consecutive year to promote software...   More info

GS Italia in Albania 24-27 Maggio 2018

24 May 08:00 - 27 May 21:00 24 May 08:00 - 27 May 21:00 - Tirana Tirana
Travel Brain and Heart Travel Brain and Heart
Il Gruppo GS Italia sarà in Albania con Travel Brain and Heart dal 24 al 27 Maggio 2018. Viaggeremo lungo la Costa del Sud Albanese fino a quasi arrivare in Grecia per poi puntare...   More info

Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €649, Nisja më 25 Maj

25 May 06:00 - 01 Jun 21:00 25 May 06:00 - 01 Jun 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €649, Nisja më 25 Maj. Vizitohet: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje në Hotele...   More info

Dota 2 Spring Tournament

26 May 22:00 - 27 May 22:00 26 May 22:00 - 27 May 22:00 - Tirana Tirana
NET1 Gaming Home NET1 Gaming Home
DOTA 2 Spring TOURNAMENT A dota 2 Tournament will be hosted at may 26, the price pool will be 500 euro equal to 65.000 Lek More info comming...   More info

Pranverë në Strasburg - Shtutgart, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Maj.

27 May 06:00 - 30 May 21:00 27 May 06:00 - 30 May 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Strasburg Shtutgart, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Maj. Vizitohen: Shtutgart, Karlsruhe, Baden Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse. Fjetje në Shtutgart 1 natë, Baden...   More info

Life Style & Fashion Awards - International 2018

31 May 15:00 - 18:00 31 May 15:00 - 18:00 - Tirana Tirana
National Historical Museum National Historical Museum
Life Style & Fashion Awards International 2018 Vjen se shpejti eventi i javes se modes ne nje show 3 ditor ne fund te muajit maj. Java e modes do te kete ne programin e saj 3...   More info

Auto Sallon Tirana 2018, 3rd Edition & Automotive Forum

31 May 18:00 - 03 Jun 20:00 31 May 18:00 - 03 Jun 20:00 - Tirana Tirana
Expocity Albania Expocity Albania
Auto Sallon Tirana 2018, 3rd Edition & Automotive Forum! May 31 June 3 at Expocity Albania! Save the date! - Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni 3te & Automotive Forum! 31 Maj 3...   More info

Rusi Ukrainë Republikat Balltike, 13 Ditë €599, Nisja 1 Qershor.

01 Jun 06:00 - 13 Jun 17:00 01 Jun 06:00 - 13 Jun 17:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €599, Nisja më 1 Qershor. Vizitohet: Moskë, Shën Petersburg, Kiev, Odesa, Vilnius, Riga, Talin, Varshavë, Krakov, Dubrovnik...   More info

Sinus Lift dhe Teknikat e Implantologjise Moderne

01 Jun 09:00 - 02 Jun 17:00 01 Jun 09:00 - 02 Jun 17:00 - Tirana Tirana
Fakulteti i Mjekësisë Dentare Fakulteti i Mjekësisë Dentare
Leksione dhe live surgery per Sinus...   More info

Udhëtim në Barcelonë me rastin e koncertit të Pablo Alboran

08 Jun 21:30 - 09 Jun 23:30 08 Jun 21:30 - 09 Jun 23:30 - Tirana Tirana
Visite Albania Visite Albania
  More info

Rally Albania

09 Jun 09:00 - 16 Jun 12:00 09 Jun 09:00 - 16 Jun 12:00 - Tirana Tirana
Rally Albania Rally Albania
Rally assistance team, collecting bikes, quads, ATVs and side-by-sides in Italy, Austria, Hungary, Slovenia and Croatia...   More info

EFRJ Conference 2018

14 Jun 09:00 - 16 Jun 17:00 14 Jun 09:00 - 16 Jun 17:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
The EFRJ is happy to invite you to the 10th edition of its biennial international conference: Expanding the restorative imagination. Restorative justice between realities and...   More info

Wildkampeertocht Peaks of the Balkan - gegarandeerd vertrek

21 Jun 10:00 - 02 Jul 17:00 21 Jun 10:00 - 02 Jul 17:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
De Peaks of the Balkans trail voert je mee naar vervlogen tijden waar bergtoppen uittorenen boven bloemrijke valleien met vergeten bergdorpjes, waar families ons verwelkomen met...   More info

Drejtësia Sociale dhe Zhvillimi Ekonomik në Ballkanin Perëndimor

21 Jun 21:00 - 22 Jun 06:00 21 Jun 21:00 - 22 Jun 06:00 - Tirana Tirana
Student Economic Forum Student Economic Forum
Connect. Collaborate. Create. KONFERENCA RAJONALE Drejtësia Sociale dhe Zhvillimi Ekonomik në Ballkanin Perëndimor'' Student Economic Forum në bashkëpunim me Albanian Consumer...   More info

Trekking Albania, Kosovo, Montenegro 12 días

30 Jun 11:00 - 11 Sep 12:00 30 Jun 11:00 - 11 Sep 12:00 - Tirana Tirana
Viajes Iliria Viajes Iliria
Viaje de trekking , 12 días en Albania, Kosovo y Montenegro, incluye guía en español, transporte, alojamiento, transporte de equipaje en la travesía, pensión...   More info

Oral Surgery Summer School

09 Jul 09:00 - 14 Jul 18:00 09 Jul 09:00 - 14 Jul 18:00 - Tirana Tirana
Albanian University - Faqja Zyrtare Albanian University - Faqja Zyrtare
Sede del corso Albanian University Date da lunedì 9 luglio a sabato 14 luglio Relatore: Dr. Fabio De Propris Corso intensivo pratico di chirurgia orale e implantologia dentale su...   More info

27786206332 Bring Back Lost Love Spell Caster in Albania

15 Aug 19:00 - 28 Aug 22:00 15 Aug 19:00 - 28 Aug 22:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
27786206332 VASHIKARAN RETURN LOST LOVER SPELLS CASTERS specialist , ONLINE SPELLS CASTERS UNITED STATES ?LOVE SPELLS CASTER ? VOODOO SPELLS CASTERS IN USA ?MAGIC SPELLS CASTER...   More info

6° Rencontres Internationales des Échecs Francophones

26 Aug 12:00 - 01 Sep 20:00 26 Aug 12:00 - 01 Sep 20:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
Les Rencontres Internationales des Echecs Francophones (RIDEF) Notre événement majeur que sont les Rencontres Internationales des Échecs Francophones se déroule annuellement...   More info

Electric Albania: the force

28 Aug 16:00 28 Aug 16:00 - Tirana Tirana
Skanderbeg Square Tirana Skanderbeg Square Tirana
Postponed till early 2018...   More info

Miss Face of the World

10 Oct 10:00 - 20 Oct 13:00 10 Oct 10:00 - 20 Oct 13:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
  More info

Miss Face of The World

10 Oct 11:00 - 20 Oct 14:00 10 Oct 11:00 - 20 Oct 14:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
  More info

Master pratico di chirurgia orale e implantologia dentale

11 Oct 09:00 - 15 Jun 18:00 11 Oct 09:00 - 15 Jun 18:00 - Tirana Tirana
Albanian University Albanian University
Il master pratico di chirurgia orale e implantologia dentale prevede 1 incontro al mese, organizzato il giovedi con orario 9:00-13:00 e 14:00-18:00, il venerdi con orario 9:00-18...   More info

Albania v Scotland

17 Nov 19:45 - 22:00 17 Nov 19:45 - 22:00 - Tirana Tirana
Shkolla Kombëtare e Futbollit "Loro Boriçi" Shkolla Kombëtare e Futbollit "Loro Boriçi"
UEFA Nations League Albania vs Scotland Saturday 17th November Kick Off 745pm Loro Boriçi...   More info


© 2019 Siguez