Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 10 Mars.

10 Mar 05:00 - 13 Mar 20:00 10 Mar 05:00 - 13 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 10 Mars. Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netë në Paris. Fluturimi me avion direkt Shkup Paris. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar...   More info

Pranverë në Manastir - Bitola, 2 Ditë €49, Nisje më 10 Mars.

10 Mar 06:00 - 11 Mar 21:00 10 Mar 06:00 - 11 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Manastir Bitola, 2 Ditë €49, Nisje më 10 Mars. Vizitohet: Strugë, Ohër, Manastir Bitola, Shën Naum. Fjetje: 1 Natë në Manstir Bitola, Hotel Molika 3 S, Mëngjes, Drekë...   More info

Liqenimatka Shkup 55 EUR #Nisje 7 MARS, 10 MARS; 17; 24; 31 MARS

10 Mar 06:00 - 31 Mar 21:00 10 Mar 06:00 - 31 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Dsm Tourist Guide Albania Dsm Tourist Guide Albania
LIQENIMATKA SHKUP 55 EUR NISJE CDOESHTUNE GRUPIKONFIRMUAR (PER GRUPE OSE KOLEKTIVE BEJME CMIM PREFERENCIAL) NISJE 7 MARS, 10 MARS; 17; 24; 31 MARS TUSHEMISHT SHEN NAUM OHER...   More info

Grup ne Paris,4Dite 359Eur, 10-13Mars 2018

10 Mar 07:00 - 23:59 10 Mar 07:00 - 23:59 - Tirana Tirana
ETour Travel ETour Travel
France Dita e Parë, 10 Mars 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup Paris. Nisja në orën 17.45. Mbrritja në Paris në 20.50...   More info

Prof.Dr. Luigi Maselli, Profesor në Neuroshkencë

10 Mar 08:00 - 13 Mar 20:00 10 Mar 08:00 - 13 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare
REZERVONI KONSULTEN TUAJ! Prof. Luigi Maselli do të jetë në Tiranë për konsulta në datat 10-13 MARS. Prof.Luigi Maselli është Drejtor shkencor i Qendrës Kombëtare për Kërkime...   More info

Trauma Dhuna ne familje dhe Terapia EMDR ( Giada Maslovaric)

10 Mar 09:00 - 11 Mar 16:00 10 Mar 09:00 - 11 Mar 16:00 - Tirana Tirana
EMDR Albania EMDR Albania
Dott.ssa Giada Maslovaric Psicologa, Psicoterapeuta, Supervisore e Facilitator EMDR Laureata con Lode in Psicologia presso l’Università degli studi di Parma. Consegue un Master di...   More info

Coding Club - Tirana

10 Mar 11:00 - 15:00 10 Mar 11:00 - 15:00 - Tirana Tirana
Qendra Rinore e Tiranës Qendra Rinore e Tiranës
In cooperation with the National Youth Service of Albania, Epitech Balkans brings to you the Coding Club Spring Edition . This session will be held in Tirana on Saturday, March...   More info

U16 Djem. Q. Turdiu-Superior

10 Mar 12:00 - 14:00 10 Mar 12:00 - 14:00 - Tirana Tirana
Qazim Turdiu Qazim Turdiu
Kampionati Kombetar U16 djem, java...   More info

International Educational Fair

10 Mar 12:00 - 18:00 10 Mar 12:00 - 18:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
StudyCare sjell në Shqipëri një eksperiencë 10 vjeçare në tregun internacional me ekspertë nga e gjithë bota . Në datën 10 Mars pranë ambjenteve të Plaza Hotel do të keni...   More info

Tour ne Mal te Zi

10 Mar 13:00 - 11 Mar 16:00 10 Mar 13:00 - 11 Mar 16:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
TOUR NE MAL TE ZI NISJE E KONFIRMUAR DATA 10 MARS BUDVA-SHEN STEFAN-ULQIN Nisja ne datat: 10 Mars 11 Mars 31 Mars 01 Prill 3 4 Prill 14 15 Prill 28 29 Prill Cmimi...   More info

Femra. Partizani(Superior)-Elbasani

10 Mar 14:00 - 16:00 10 Mar 14:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Pallati I Sportit "asllan Rusi" Pallati I Sportit "asllan Rusi"
Kampionati Kombetar Femra, Kategoria e Pare java...   More info

Fundjave ne Valbone

10 Mar 17:00 - 11 Mar 20:00 10 Mar 17:00 - 11 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Guida e Valbones Cmimi 60 Euro personi NISJE NE DATAT : 10 11 Mars 17 18 Mars 23 24 Mars 31 Mars 1 Prill 14 15 Prill 21 22 Prill 28 29 Prill 5 6 maj 19 20 Maj...   More info

OPERA - Semiramide

10 Mar 19:00 - 23:00 10 Mar 19:00 - 23:00 - Tirana Tirana
Cineplexx Albania Cineplexx Albania
Suksesi vazhdon! Shijoni transmetimin direkt të sezonit 2017/18 të Metropolitan Opera në New York. Angela Meade debuton në MET në rolin kryesor të Semiramide. Opera e Rossini-t...   More info

MAN DUO (Helsinki) + Via Tirana at Destil

10 Mar 20:00 - 23:30 10 Mar 20:00 - 23:30 - Tirana Tirana
Destil Hostel Albania Destil Hostel Albania
MAN DUO është side projekti i dy producentave të njohur nga Helsinki via Berlin i Jaakko Eino Kalevi-t dhe Long-Sam. Për herë të parë live në Shqipëri, Tiranë me suport nga Via...   More info

Tulla Vinyl Sessions - Truman - Mowtown / Soul / Funk

10 Mar 21:00 - 23:59 10 Mar 21:00 - 23:59 - Tirana Tirana
Tulla - Culture Center Tulla - Culture Center
E Shtune 10 Mars ora 21:00 Tulla Vinyl Sessions vazhdon me Truman (It). Nje seleksion Mowtown Soul Funk 100 ne format Vinyl. Hyrja e...   More info

Aleksander Gjoka Dhe Altin Goci Shqip.

10 Mar 22:30 - 11 Mar 03:30 10 Mar 22:30 - 11 Mar 03:30 - Tirana Tirana
RockStock RockStock
Pike Kete te shtune pike 10 Mars pike pike vije vije Aleksander Gjoka pike vije pike dhe Altin Goci pike vije vije do te rrokullisin guret shqip ne RockStock pike Kjo thirrje...   More info

Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 11 Mars.

11 Mar 06:00 - 14 Mar 21:00 11 Mar 06:00 - 14 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 11 Mars. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt Vajtje Ardhje me Avion...   More info

Albagame Yu-Gi-Oh Championship 2018

11 Mar 09:00 - 13:00 11 Mar 09:00 - 13:00 - Tirana Tirana
Playground Underground Playground Underground
Beteja po fillon! Behuni gati per kampionatin e rradhes Albagame Yu-Gi-Oh Championship 2018 ! Per te gjithe lojtaret e interesuar, mund te rregjistrohen vetem ne piken tone...   More info

SKENA-jazz Club Organizon Concert@Dajti Paradise

11 Mar 12:00 11 Mar 12:00 - Tirana Tirana
Dajti Paradise Dajti Paradise
Skena Jazz-Club&Dajti Paradise Organizojne- Live Concert Standart Jazz Elona Islamaj-Singer&Violine Sokol Sejdo-Saxophone Gezim Tivari-piano Endri Selmani-Drums Set Te...   More info

INTER - Napoli | Interistat mblidhen tek Belmondo

11 Mar 20:30 - 22:30 11 Mar 20:30 - 22:30 - Tirana Tirana
Inter Club Albania Inter Club Albania
Pas dy javesh mungese per shkak se Derby u shty, rikthehemi tek Belmondo per te pare se bashku INTER-Napoli. Djemte tane kane nje nga sfidat me te veshtira te sezonit, por si...   More info

Aktiviteti Prezantues "Ecsori" - Project Kick-off "Ecsori"

12 Mar 10:30 - 12:00 12 Mar 10:30 - 12:00 - Tirana Tirana
Mondial Hotel Tirana Mondial Hotel Tirana
Anglisht më poshtë English Below Qendra Kombëtare Burimore e Trajnimit dhe Asistencës Teknike ANTTARC, në bashkëpunim me Unionin për Zhvillimin dhe Integrimin e Minoritetit Rom...   More info

Startup Grind Tirana hosts Hetem Ramadani

12 Mar 18:00 - 21:00 12 Mar 18:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Universiteti Bedër-Faqja Zyrtare Universiteti Bedër-Faqja Zyrtare
Mr. Hetem Ramadani is one of the most successful Albanian enterpreneurs, being among the list of the richest Albanian business people after the 90’s. He was dismissed from his...   More info

Leading with influence, lunch and learn with Steve Simpson

13 Mar 12:15 - 13:30 13 Mar 12:15 - 13:30 - Tirana Tirana
LINCOLN CENTERS ALBANIA LINCOLN CENTERS ALBANIA
Network with others and develop professionally. Lunch compliments of the Lincoln Center. Steve Simpson will share about Leading with Influence based on his experience managing...   More info

Ekspozita "Frymë Pranverore" Edicioni 5-të

13 Mar 13:00 - 20:00 13 Mar 13:00 - 20:00 - Tirana Tirana
The Plaza Tirana The Plaza Tirana
Në vigjilje të Ditës së Verës Qendra Kulturore ASA me mbështetjen e The Plaza Hotel organizon ekspozitën tashmë tradicionale Frymë Pranverore e cila këtë vit është në edicionin e...   More info

Film "Le Cercle rouge" de Jean-Pierre Melville - Francophonie

13 Mar 19:00 - 21:00 13 Mar 19:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Shfaqja e filmit Le Cercle rouge nga Jean-Pierre Melville Cikli njëqindvjetori Melville Organizuar nga : Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi, Instituti Francez (1970 2...   More info

Dita e Verës në Ulqin, 2 Ditë €39, Nisja më 14 Mars.

14 Mar 06:00 - 15 Mar 21:00 14 Mar 06:00 - 15 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Dita e Verës në Ulqin, 2 Ditë €39, Nisja më 14 Mars. Vizitohet: Ulqin, Budva dhe Kotorr. Fjetje 1 natë Hotel 4 në Ulqin, Mëngjes dhe Darkë Speciale me Muzikë dhe DJ. Udhëtimi me...   More info

Dita Verës n'Dajt

14 Mar 09:00 - 18:00 14 Mar 09:00 - 18:00 - Tirana Tirana
Dajti Ekspres Dajti Ekspres
Vetëm n'Dajt e presim verën duke patinuar. Me 14 mars ju ftojmë të inagurojmë pistën e patinazhit 1000 metra mbi nivelin e detit. Bileta e teleferikut 400 lek. Fëmijët deri në...   More info

Panairi i Verës

14 Mar 10:00 - 12:00 14 Mar 10:00 - 12:00 - Tirana Tirana
Kallz, Qendra Multifunksionale per Femije Kallz, Qendra Multifunksionale per Femije
Festë e hapur: muzikë, kërcim, lojëra sportive, pikturë, verore, ëmbëlsira. Janë të ftuar të gjithë fëmijët që kanë frekuentuar qendrën...   More info

Dita e Verës @Pazari i Ri

14 Mar 10:00 - 23:00 14 Mar 10:00 - 23:00 - Tirana Tirana
Pazari I Ri Pazari I Ri
Ditën e Verës, Pazari i Ri kthehet në një qëndër festimi për të gjithë famijen. Animacion për fëmijët gjatë paradites Panair me artizanë gjatë gjithë ditës Ekspozitë fotografike...   More info

Vodafone Summer Day

14 Mar 10:30 - 14:30 14 Mar 10:30 - 14:30 - Tirana Tirana
Bulevardi "Deshmoret e Kombit" Bulevardi "Deshmoret e Kombit"
Dita e Verës festohet më bukur me Vodafone. Koncert Live me Arilena Ara, Sidrit Bejleri, Eneda Tarifa, Fifi, Lorenc Hasrama, Denisa Gjezo, Marjona Metohu dhe Dj Vicky. Vodafone...   More info

Street Party 2018 - Dita e Verës

14 Mar 11:59 - 23:59 14 Mar 11:59 - 23:59 - Tirana Tirana
Ish-Blloku Ish-Blloku
Street Party 2018 me Telekom Electronic Beats. Sound System Stage Rruga Pjeter Bogdani Audiofly (Flying Circus Records UK/Spain) Goldcap (USA) DJ Vadim (Ninja Tune, BBE Music...   More info

Kërkimi Shkencor në Këndvështrimin Studentor

15 Mar 01:00 - 04:00 15 Mar 01:00 - 04:00 - Tirana Tirana
Albanian University UFO Albanian University UFO
Departamenti i Farmacisë , Fakulteti i Shkencave Mjekësore organizon në dt.15 Mars 2018 konferencën e 8-të studentore...   More info

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €79, Nisja më 15 Mars.

15 Mar 06:00 - 21:00 15 Mar 06:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €79, Nisja më 15 Mars. Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 netë në Stamboll. -Hotel 3 €79 -Hotel 3 S ose 4 €89 Vajtje Ardhje me Autobus, Mëngjeset...   More info

EESTech Challenge Tirana Hackathon

15 Mar 08:00 - 17 Mar 14:00 15 Mar 08:00 - 17 Mar 14:00 - Tirana Tirana
The Ivanaj Foundations of New York and Tirana The Ivanaj Foundations of New York and Tirana
EESTEC LC TIRANA në bashkëpunim me Intesa San Paolo Bank Albania sjellin edicionin e dytë të EESTech Challenge Tirana, një projekt akademik që do të konkretizohet në një Hackathon...   More info

"Mendoj për nesër"

15 Mar 11:00 15 Mar 11:00 - Tirana Tirana
Qendra Rinore e Tiranës Qendra Rinore e Tiranës
Bëhuni pjesë e një ore të hapur mësimore që do të zhvillohet në Qendrën Rajonale Rinore të Tiranës nën titullin Mendoj për nesër . Programi Mendoj per nesër i cili vjen si...   More info

Konferencën e 8-të Studentore "Kërkimi Shkencor në Këndvështrimi

15 Mar 12:30 - 16:00 15 Mar 12:30 - 16:00 - Tirana Tirana
Keshilli Studentor i Albanian University Keshilli Studentor i Albanian University
Albanian University Fakulteti i Shkencave Mjekësore Departamenti i Farmacisë Organizon: Konferencën e 8-të Studentore Kërkimi Shkencor në Këndvështrimin Studentor Tiranë , 15...   More info

Inovacioni dhe Sipërmarrja në Bujqësi – Plani i Biznesit

15 Mar 16:30 - 19:00 15 Mar 16:30 - 19:00 - Tirana Tirana
Student Economic Forum Student Economic Forum
Student Economic Forum në bashkëpunim me Universitetin Bujqësor të Tiranës dhe me mbështetjen e Albanian Young Leaders Forum më datë 15 Mars 2018, ora 16:30 19:00 pranë Qendrës...   More info

Leadership Speaks Feminine

15 Mar 17:00 - 19:00 15 Mar 17:00 - 19:00 - Tirana Tirana
Universiteti Bedër-Faqja Zyrtare Universiteti Bedër-Faqja Zyrtare
Leadership speaks feminine’ është forumi i cili do të zhvillohet në datë 15 Mars, ora 17:00-19:00, në ambjentet e Kolegjit Universitar BEDER, si rrjedhojë e bashkëpunimit midis dy...   More info

Kinoklubi frankofon : "Një jetë" - Gi dë Mopasan

15 Mar 17:30 - 19:30 15 Mar 17:30 - 19:30 - Tirana Tirana
Kinema Imperial Agimi Kinema Imperial Agimi
KINOKLUBI I ALEANCËS FRANCEZE TË TIRANËS Një jetë nga Stéphane Brizé E enjte 15 mars 2018 ora 17:30 në Kinema Imperial-Agimi Një dramë e realizuar nga Stéphane Brizé në vitin...   More info

Sushi & Asian Night - AUCE

15 Mar 18:00 - 10 May 23:00 15 Mar 18:00 - 10 May 23:00 - Tirana Tirana
Veggies Veggies
Sushi, Sake & Asian Cuisine Night @Veggies Every Thursday Let the Good Times Roll! P.s: To our Vegetarian and Vegan friends you're all welcome; and to the Carnivores, you'll...   More info

Herbert

15 Mar 19:00 - 21:00 15 Mar 19:00 - 21:00 - Tirana Tirana
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Herbert flet për një ish-boksier, i cili edhe pas përfundimit të karrierës sportive, vazhdon të luftojë fuqishëm në jetën e tij por si film kalon përtej zhanrit film boksi . Bëhet...   More info

Premierë - Tomb Raider

15 Mar 19:30 - 20:30 15 Mar 19:30 - 20:30 - Tirana Tirana
Cineplexx Albania Cineplexx Albania
Ditën e enjte, data 15 mars, ora 20:00 ju presim në premierën e filmit Tomb Raider, në Cineplexx! Pije në hyrje DJ & Fotograf ÇMIMI: 700 Lekë (Real 3D...   More info

Mc Adam Blues Live in concert at "Tirana Rock Cafè"

15 Mar 21:30 - 16 Mar 00:30 15 Mar 21:30 - 16 Mar 00:30 - Tirana Tirana
Tirana Rock Cafe Tirana Rock Cafe
Të gjitha Blues, Rhythm & Blues, Rock-Blues & Soul, i rishikuar nga Vito Liturri (Maestro dhe mësues i përbërjes, në Konservatorin e Matera) Umberto Calentini kontrabassist dhe...   More info

Laborator krijues: Fight writing: “Lapsat mprehur”!

16 Mar 00:00 - 13:00 16 Mar 00:00 - 13:00 - Tirana Tirana
National Historical Museum National Historical Museum
Fight writing: Lapsat mprehur për shkrimin më të bukur! Vlera dhe kuptimi i leximit dhe shkrimit! Një shkrimtare dhe një përkthyese do të përcaktojnë disa rregulla të thjeshta...   More info

Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €379, Nisje më 16 Mars.

16 Mar 06:00 - 19 Mar 21:00 16 Mar 06:00 - 19 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €379, Nisje më 16 Mars. Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion...   More info

Fit For Future/Program Komunikimi”

16 Mar 09:30 - 14:30 16 Mar 09:30 - 14:30 - Tirana Tirana
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë
QËLLIMI I PROGRAMIT TE TRAJNIMIT Komunikimi në biznes është një proces që kërkon një repertor të gjerë të aftësive të brendshme personale dhe ndërpersonale. Ka në thelb...   More info

Aroma e librave

16 Mar 11:00 - 12:00 16 Mar 11:00 - 12:00 - Tirana Tirana
National Historical Museum National Historical Museum
Festivali për fëmijë dhe të rinj Laborator krijues Aroma e librave... Po ju lexoni librin elektronik apo iPad? Libri elektronik apo libri tradicional , i shtypur në letër? Leximi...   More info

Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €379, Nisja më 16 Mars

16 Mar 13:00 - 19 Mar 16:00 16 Mar 13:00 - 19 Mar 16:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Zvicer Dita e Parë, 16 Mars 2018. Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në Bazel. Nisja në orën 14.35. Mbërritja në orën 16.55. Transferimi në...   More info

Dubrovnik

16 Mar 13:00 - 18 Mar 16:00 16 Mar 13:00 - 18 Mar 16:00 - Tirana Tirana
Fani Travel & Tours Fani Travel & Tours
Dubrovnik Cmimi 95 Euro/Person. 3 dite Nisja 16Mars PERFSHIHEN NE CMIM Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz. Akomodimi Ne Hotel Grand Hotel Park 4 Mengjesi...   More info

Risi shkencore në rehabilitim dhe në kujdesin infermieror

16 Mar 14:00 - 16:00 16 Mar 14:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Albanian University UFO Albanian University UFO
Departamenti i Infermierisë dhe Fizioterapisë organizon konferencën studentore me temë: Risi shkencore ne rehabilitim dhe ne kujdesin infermieror me datë 16 Mars ora 14.00...   More info

Live Music Dinner

16 Mar 20:00 - 17 Mar 10:00 16 Mar 20:00 - 17 Mar 10:00 - Tirana Tirana
Classic Hotel & Restaurant Classic Hotel & Restaurant
Classic Restaurant prezanton: . Të Premten 16 Mars 2018 Ora 20:00 . Live Music Dinner . I ftuar special: Gjergj Leka Për Rezervime: . Mob. 0698080069 . Menù à la Carte...   More info

Takim me autorin e librit Babeli, Jan De Leeuw

17 Mar 00:00 - 15:00 17 Mar 00:00 - 15:00 - Tirana Tirana
Shtëpia Botuese DITURIA Shtëpia Botuese DITURIA
E shtunë Ora 12.00-13.00 Promovim DITURIA: Babeli: Paraja, feja, terrorizmi... nje teme e nxehte edhe ne letersine per te rinj. Me praninë e Autorit Jan De Leeuw dhe të...   More info

Pranverë në Budva, 2 Ditë €39, Nisje më 17 Mars.

17 Mar 06:00 - 18 Mar 21:00 17 Mar 06:00 - 18 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Budva, 2 Ditë/1 Natë €39, Nisje më 17 Mars. Vizitohet: Budva, Kotorr. Fjetje 1 Natë në Hotel Monte Rio 3 në Budva, Mëngjes dhe Darkë. Vajtje Ardhje me Autobus...   More info

Andaluzia 17-21 Mars 2018

17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 - Tirana Tirana
MTI Travel & Tours MTI Travel & Tours
Cmimi 569 Eur (499 Eur per rezervime deri 20 Janar) Fluturim me avion: Tirane-Malaga-Tirane (me tranzit Milano). Transport dhe guidee plote me autobus: Malaga-Granada-Cordoba...   More info

Andaluzia 17-21 Mars 2018

17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 17 Mar 06:30 - 21 Mar 21:00 - Tirana Tirana
MTI Travel MTI Travel
Cmimi 569 Eur (499 Eur per rezervime deri 20 Janar) Fluturim me avion: Tirane-Malaga-Tirane (me tranzit Milano). Transport dhe guidee plote me autobus: Malaga-Granada-Cordoba...   More info

Konferenca e I-rë Ndërkombëtare e Okulistikës

17 Mar 08:00 - 14:00 17 Mar 08:00 - 14:00 - Tirana Tirana
MAYA MAYA
Konferenca e I-rë Ndërkombëtare e Okulistikës Fokusi: Glaukoma dhe Sindroma e ’Syrit të thatë’’ GLAUKOMA, pa dhimbje, pa simptoma. GRABITËSI I HESHTUR I DRITËS Shoqata MAYA...   More info

Mjeku italian Dr. Damir Casineli, teknik për protezat ortopedike

17 Mar 08:00 - 20:00 17 Mar 08:00 - 20:00 - Tirana Tirana
Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare
Ortopedia në Klinikën Italiane San Antonio Mjeku italian Dr.Damir Casineli, teknik për protezat ortopedike do të jetë në Klinikën Italiane San Antonio në datën 17 Mars 2018...   More info

Russian Language Competition

17 Mar 10:00 - 11:00 17 Mar 10:00 - 11:00 - Tirana Tirana
Tirana, Albania Tirana, Albania
The Balkans Youth Council in collaboration with the Russian governmental organization Rossotrudnichestvo (http:/rs.gov.ru/en ), organizes for the first time the Russian language...   More info

League of Legends Tournament

17 Mar 10:00 - 18 Mar 23:59 17 Mar 10:00 - 18 Mar 23:59 - Tirana Tirana
NET1 Gaming Home NET1 Gaming Home
Mars 17 18 League of Legends Tournament Pjesmarrja si gjithmone free ... Prizepool 500 eu Vendndodhja : net1 unaza ps: jane te ftuar te gjitha ekipet nga rajoni NET1 Gaming...   More info

Young Justice Academy / Akademia Juridike e të Rinjve

17 Mar 10:00 - 30 Mar 14:00 17 Mar 10:00 - 30 Mar 14:00 - Tirana Tirana
Albanian Young Leaders Forum Albanian Young Leaders Forum
Young Justice Academy Akademia Juridike e të Rinjve Albanian Young Leaders Forum në bashkëpunim me Student Economic Forum, Albanian Consumer Center dhe Shoqatën për Ndihmë dhe...   More info

Femija qe shpetoi boten - shfaqje per femije +6 vjeç

17 Mar 10:30 - 02 Jun 11:15 17 Mar 10:30 - 02 Jun 11:15 - Tirana Tirana
Teatri Kombetar Eksperimental "Kujtim Spahivogli" Teatri Kombetar Eksperimental "Kujtim Spahivogli"
Femija qe shpetoi boten Ne boten e se ardhmes, me sakte ne vitin 2098 cdo gje eshte betonizuar, nuk ekziston me natyra, teknologjia eshte bere primare, ka humbur komunikimi...   More info

Ndal zhdukjes masive te qenve te Tiranes

17 Mar 11:00 - 13:00 17 Mar 11:00 - 13:00 - Tirana Tirana
Bashkia e Tiranës Bashkia e Tiranës
Thuajse nje vit ka kaluar nga tubimi i fundit lidhur me ceshtjen e fushates se zhvendosjes masive te qenve endacake te Tiranes dhe asgje nuk ka ndryshuar. Thirrjet e qytetareve...   More info

PEZA (UK) dj set @Radio Bar

17 Mar 21:00 - 18 Mar 02:00 17 Mar 21:00 - 18 Mar 02:00 - Tirana Tirana
Radio Radio
Kemi kënaqësi të sjellim për herë të parë në Radio Bar britanikun e mirënjohur PEZA me suport nga Uj Pa Gaz. Emri PEZA (Lee Perry) është kthyer si një sinonim te skena: Re-Edit...   More info

QUEEN TRIBUTE

17 Mar 22:30 17 Mar 22:30 - Tirana Tirana
RockStock RockStock
Kete te shtune RockStock band sjell prane jush muziken unike të grupit legjendë QUEEN me nje Tribute te. paharrueshem Nje show i kuruar deri ne detaje, me profesionalizem dhe...   More info

Mali i Gamtit

18 Mar 09:00 - 16:00 18 Mar 09:00 - 16:00 - Tirana Tirana
Bovilla reservoir Bovilla reservoir
Pershendetje miq diten e diele do ngjisim malin e Gamtit 9-00 Nisemi nga sheshi Avni Rustemi me furgon drejt liqenit te Bovilles 10-00 Fillojme ecjen 11-00 Pushim i shkurter...   More info

Medical Devices Training #2

18 Mar 14:00 - 22 Mar 17:00 18 Mar 14:00 - 22 Mar 17:00 - Tirana Tirana
EESTEC Tirana EESTEC Tirana
Seminar trajnimi: Medical Devices Training 2 Organizator: EESTEC LC Tirana Numri i pjesëmarrësve: 15 Numri i seancave: 8 X 3 orë Pagesa: 30 € Formulari aplikimit: https:/goo.gl...   More info

Film "Les Mystères d'Orikum" de Julien Pfyffer

19 Mar 19:00 - 20:30 19 Mar 19:00 - 20:30 - Tirana Tirana
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Në kuadrin e Pranverës së Frankofonisë 2018 Cikli Cinéma des Pays Francophones Në bashkëpunimin me Ambasadën e Zvicrës në Shqipëri Të Hënën 19 Mars 19:00 MISTERET E ORIKUMIT...   More info

CEU / RGPP Outreach

20 Mar 13:00 - 16:00 20 Mar 13:00 - 16:00 - Tirana Tirana
ROMA VERSITAS ALBANIA ROMA VERSITAS ALBANIA
ROMA VERSITAS ALBANIA do të organizojë një sesion informues organizuar nga Central European University, me Znj. Jelica Nikolic me temë: Programi i Përgatitjes së Romëve të...   More info

Trajnim “Procedurat e Rekrutimit"

20 Mar 16:00 - 22 Mar 20:00 20 Mar 16:00 - 22 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Tiranë
Moduli REKRUTIMI si pjesë strategjike e Menaxhimit të Burimeve Njerëzore Tema të lidhura me efektivitetin dhe njerëzit në biznes është nje 12-orësh interaktivitet grupi në forma...   More info

Film "L'Armée des Ombres" de Jean-Pierre Melville - Francophonie

20 Mar 19:00 - 21:30 20 Mar 19:00 - 21:30 - Tirana Tirana
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi
Shfaqja e filmit L’Armée des ombres nga Jean-Pierre Melville Cikli njëqindvjetori Melville Organizuar nga : Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi, Instituti Francez (1969...   More info

Sfilata di moda con ragazzi del centro Jonathan di Tirana

20 Mar 19:00 - 22:00 20 Mar 19:00 - 22:00 - Tirana Tirana
BLG Group BLG Group
Sfilata di moda organizzata per sensibilizzare al meglio le problematiche dei ragazzi down in...   More info

Pranverë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 21 Mars

21 Mar 06:00 - 27 Mar 22:00 21 Mar 06:00 - 27 Mar 22:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 21 Mars Vizitohen: Paris, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano. Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en...   More info

Kurs Vetënjohjeje & Vetëpërmirësimi: E Mërkurë 21 Mars,ora 18:30

21 Mar 18:30 - 20:30 21 Mar 18:30 - 20:30 - Tirana Tirana
Akropoli i Ri Akropoli i Ri
Kush Jam, Nga Vij, Ku Shkoj? Cili është qëllimi i jetës time dhe cili është roli im në këtë botë? Përse ekzistoj, çfarë është jeta dhe vdekja, si mund ta kuptoj veten time, si...   More info

Qiell i Heshtur

21 Mar 19:00 - 08 Apr 20:30 21 Mar 19:00 - 08 Apr 20:30 - Tirana Tirana
Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana
Teatri Metropol prezanton: Qiell i Heshtur nga Loren Gunderson Këmbëngulja, energjia, pasioni dhe vizioni e bëjnë një vajzë nga Bostoni të ndjekë ëndrrën e saj. Historia...   More info

Pranverë në Bregdetin Dalmat, 4 Ditë €129

22 Mar 00:00 - 25 Mar 00:00 22 Mar 00:00 - 25 Mar 00:00 - Tirana Tirana
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Dita e Parë, 22 Mars 2018: Nisja në oren 05:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi...   More info

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €79, Nisja më 22 Mars.

22 Mar 06:00 - 26 Mar 21:00 22 Mar 06:00 - 26 Mar 21:00 - Tirana Tirana
Plazh.com Plazh.com
Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €79, Nisja më 22 Mars. Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 netë në Stamboll. -Hotel 3 €79 -Hotel 3 S ose 4 €89 Vajtje Ardhje me Autobus, Mëngjeset...   More info

Mjeku italian Dr.Geremia Oliva, Kirurg Okulist, Oftalmopediatër

22 Mar 08:00 - 24 Mar 20:00 22 Mar 08:00 - 24 Mar 20:00 - Tirana Tirana
Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare Klinika Italiane San Antonio - Faqja zyrtare
Mjeku italian Dr. Geremia OLIVA, Kirurg Okulist, Oftalmopediatër do të jetë në Klinikën Italiane San Antonio në datën 22-24 MARS 2018, për vizita dhe ndërhyrje okulistike...   More info

Chirurgia Plastica Paradontale

22 Mar 09:00 - 24 Mar 18:00 22 Mar 09:00 - 24 Mar 18:00 - Tirana Tirana
Albanian University Albanian University
Durante il corso che si svolgerà in tre giorni, verranno affrontate diverse tematiche riguardanti la chirurgia plastica parodontale. Dal disegno dei vari tipi di lembi per la...   More info

Budapest, 119€ Nisja 22 Mars

22 Mar 22:00 - 25 Mar 00:00 22 Mar 22:00 - 25 Mar 00:00 - Tirana Tirana
Agjensi Udhetimi - H&P Travel Agjensi Udhetimi - H&P Travel
Per me shume kliko https:/myhptravel.com/2018/02/19/budapest-beograd-4-dite-119e-person-nisja-22-mars...   More info


© 2018 Siguez