125€ Super Cmim Ne Hotel Me 5* Ne Stamboll

08 Mar 12:00 - 11 Mar 15:00 08 Mar 12:00 - 11 Mar 15:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
125€ SUPER CMIM NE HOTEL ME 5 NE STAMBOLL Stamboll 4 Dite, Date 15 Shkurt dhe 8 Mars. Hotel Akgun 5 Perfshihen: 3 nete akomodim me mengjese, transport me autobus, guide...   More info

Tur ne Korfuz Nisja nga Korca

09 Mar 06:00 - 11 Mar 20:00 09 Mar 06:00 - 11 Mar 20:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Tur ne Korfuz Nisja nga Korca 9-11 2 Nete 3 Dite 99 Euro/personi HB Inclusive (Mengjes, Darke,) Dita e Pare E Premte: Starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me...   More info

�Tour ne Mal te Zi Me Nisje Nga KORCA �

10 Mar 13:00 - 11 Mar 16:00 10 Mar 13:00 - 11 Mar 16:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
TOUR NE MAL TE ZI ME NISJE NGA KORCA 2 DITE 1 NATE 10MARS NISJA E KONFIRMUAR BUDVA-SHEN STEFAN-ULQIN Nisje ne Mars 10,17,31 Prill 3,14,28 Cmimi 50Eur/personi. Te perfshira ne...   More info

United - Liverpool Дружба на Велешки фанови на ЛФЦ во ПАБОТ

10 Mar 13:30 - 15:30 10 Mar 13:30 - 15:30 - Korçë Korçë
Pub Pub
Сабота 10ти Март 13:30ч.дојдете во Паб заедно да го проследиме најголемото Англиско дерби ... Јунајтед Ливе   More info

Casta Diva (Classical)

10 Mar 18:30 - 20:00 10 Mar 18:30 - 20:00 - Korçë Korçë
Qendra Rinore Korçë Qendra Rinore Korçë
Casta Diva është një film italiano-francez i vitit 1954 i drejtuar nga Carmine Gallone. Me interpretimin e shkëlqyer të Antonella Lualdi dhe Maurice Ronet. Një film biografik dhe...   More info

Made in Albania Bootcamp - Korça

13 Mar 10:30 - 13:30 13 Mar 10:30 - 13:30 - Korçë Korçë
Qendra Rinore Korçë Qendra Rinore Korçë
Made in Albania Bootcamp roadshow Në kuadër të Javës Europiane të Startup, Albanian Innovation Accelerator AIA në partneritet me UNIque Junior Enterprise, AlbanianSkills, ICT...   More info

SmartAL Project First Design Workshop

15 Mar 10:00 - 16 Mar 17:00 15 Mar 10:00 - 16 Mar 17:00 - Korçë Korçë
Université Fan Noli Université Fan Noli
The first design workshop will establish a first draft curriculum of the Master and validate the teacher twinning program as well as the Teacher’s capacity plan...   More info

Dubrovnik 3 dite 110 Euro/ Person

16 Mar 12:00 - 18 Mar 15:00 16 Mar 12:00 - 18 Mar 15:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Dubrovnik 3 dite 110 Euro/Person. Nisja 16 Mars nga Korca!! PERFSHIHEN NE CMIM Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz. Akomodimi Ne Hotel Grand Hotel Park 4 Mengjesi...   More info

Fundjave ne Valbone Nisja nga Korca!

07 Apr 05:30 - 08 Apr 21:00 07 Apr 05:30 - 08 Apr 21:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Fundjave ne Valbone Nisja nga Korca! NISJE NE DATAT : MARS 10,17,24,31 PRILL 14,,21,28 MAJ 5,19 CMIMI 75 Ne cmim perfshihet : -Transporti me autobus vajtje ardhje -Akomodimi...   More info

Rafting ,Hiking , Explorer

28 Apr 07:00 - 29 Apr 20:00 28 Apr 07:00 - 29 Apr 20:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Cmimi 80 euro OFERTA PERMBAN: Udhetimin vajtje ardhje nga Korca Nje nate akomodim . Ushqim mengjes dhe darke Guide shoqeruese e zones . Eksplorim te kuptimit te Legjendave...   More info

Fundjave ne Alpet e Thethit!

12 May 15:00 - 13 May 18:00 12 May 15:00 - 13 May 18:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Fundjave ne Alpet e Thethit! Nisja nga Qyteti i Korces!! Cmimi 65 euro Nisje ne datat 12 ,26 Maj! Ne cmim perfshihet -Transporti vajtje-ardhje -Akomodimi me mngj dreke dhe...   More info


© 2018 Siguez