Trudi Event@ Fjofarm Korce

21 Oct 12:00 21 Oct 12:00 - Korçë Korçë
Fjofarm Fjofarm
Arushi Trudi do te vije per here te pare ne Korce me date 21 Tetor tek Farmaci Fjofarm. Te gjithe femijet jane te...   More info

ShoppingTour ne Maqedoni

29 Oct 17:00 - 20:00 29 Oct 17:00 - 20:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
SHOPPING&TOUR NE MAQEDONI ME NISJE NGA KORCA 29TETOR OHER-STRUGE Cmimi 15Eur/personi. Te perfshira ne Cmim jane Transporti vajtje-ardhje; Guida dhe...   More info

28 - Albania - tbc

24 Nov 17:00 - 19:00 24 Nov 17:00 - 19:00 - Korçë Korçë
Korçë, Albania Korçë, Albania
  More info

Tur ne Korfuz Nisja nga Korca

09 Mar 06:00 09 Mar 06:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Tur ne Korfuz Nisja nga Korca 6-8 TETOR 2 Nete 3 Dite 99 Euro/personi HB Inclusive (Mengjes, Darke,) Dita e Pare E Premte: Starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me...   More info

Rafting ,Hiking , Explorer

05 May 17:00 - 06 May 20:00 05 May 17:00 - 06 May 20:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Cmimi 80 euro OFERTA PERMBAN: Udhetimin vajtje ardhje nga Korca Nje nate akomodim . Ushqim mengjes dhe darke Guide shoqeruese e zones . Eksplorim te kuptimit te Legjendave...   More info


© 2017 Siguez