Christmas Party

24 Dec 21:00 - 25 Dec 05:00 24 Dec 21:00 - 25 Dec 05:00 - Korçë Korçë
“De Paris” “De Paris”
Atmosfere festash! Ne De Paris festojme KRISHTLINDJET nen tigujt e embel te kengetareve MARIZA IKONOMI dhe ARJAN DREDHASI. Do te jete nje nate festive plot surpriza. Si gjithmone...   More info

Tur ne Korfuz Nisja nga Korca

09 Mar 06:00 09 Mar 06:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Tur ne Korfuz Nisja nga Korca 6-8 TETOR 2 Nete 3 Dite 99 Euro/personi HB Inclusive (Mengjes, Darke,) Dita e Pare E Premte: Starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me...   More info

Rafting ,Hiking , Explorer

05 May 17:00 - 06 May 20:00 05 May 17:00 - 06 May 20:00 - Korçë Korçë
INFO POINT KORCA INFO POINT KORCA
Cmimi 80 euro OFERTA PERMBAN: Udhetimin vajtje ardhje nga Korca Nje nate akomodim . Ushqim mengjes dhe darke Guide shoqeruese e zones . Eksplorim te kuptimit te Legjendave...   More info


© 2017 Siguez